نمایش دشمنان و باس ها در تریلر بازی Wanted: Dead

تریلر جدید Wanted: Dead دشمنان و باس های مختلفی را نشان می دهد که می توانید در طول بازی با آنها مبارزه کنید.

استودیو Soleil و 110 Industries هر از چند گاهی تریلرهایی برای توضیح قسمت های مختلف فیلم Wanted: Dead منتشر می کنند. حال در میان جدیدترین اخبار بازی، با خبر شدیم که تریلر دیگری از این بازی اکشن به اشتراک گذاشته شده است تا اطلاعات بیشتری از دشمنان و باس های مختلف آن در اختیار علاقه مندان قرار گیرد.

تریلر جدید دشمنان مختلف بازی Wanted: Dead را تقریباً 3 دقیقه نشان می دهد. از مردم عادی با تجهیزات ساختمانی گرفته تا سرپرست خانواده های جنایتکار. برای زنده ماندن از فاجعه، بازیکنان باید دائماً در محیط حرکت کنند و مدام روش های مبارزه خود را برای مقابله با انواع مختلف دشمنان تغییر دهند.

Wanted: Dead همچنین به نظر می رسد از نظر تنوع رئیس، از تانک های پیاده نظام قدرتمند و یک تک تیرانداز مزدور در تجهیزات استتار گرفته تا یک شمشیرزن سریع با بازسازی سلامت، خوب عمل کند. تریلرهای دیگری نیز در گذشته منتشر شده بود که بر روی نمایش مبارزات و فینالیست های بازی متمرکز بود.

دانلود ویدیو آپارات

بازی The Wanted: Dead در تاریخ 14 فوریه (25 فوریه) برای کاربران رایانه های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس عرضه می شود. Xbox Series S قرار می گیرد.

  شیائومی گوشی ارزان قیمت Redmi 10C را معرفی کرد

دیدگاهتان را بنویسید