یکی از اعضای ارشد Activision: The Last of Us نشان می دهد که مایکروسافت باید این شرکت را بخرد

معاون اجرایی امور شرکتی و مدیر ارشد ارتباطات Activision Blizzard معتقد است که موفقیت چشمگیر The Last of Us نشان می دهد که اشخاص حقوقی باید اجازه خرید Activision توسط مایکروسافت را بدهند.

در شرایطی که وکلای مایکروسافت از تمامی ابزارها برای متقاعد کردن مقامات نظارتی و گرفتن تایید نهایی این معامله در جلسات متعدد دادگاه در خصوص خرید 69 میلیارد دلاری اکتیویژن بلیزارد استفاده می کنند، این بار نام Last of Ace بر سر زبان ها افتاد.

تو برومعاون اجرایی اکتیویژن در امور شرکتی و مدیر ارشد ارتباطات یک نتیجه‌گیری جدید را پیشنهاد کرد و برای این کار به یکی از پروژه‌های موفق سونی رفت. شرکتی که یکی از جدی ترین مخالفان این خرید است.

شخصیت های سریال The Last of Us

معاون اجرایی اکتیویژن بلیزارد گفت که اقتباس HBO از بازی‌های The Last of Us سونی واقعا عالی است. به گفته وی، این می تواند نشان دهنده درستی مسیر مایکروسافت برای خرید شرکت های بزرگ بازی از جمله اکتیویژن بلیزارد باشد.

Misroy اضافه می کند که سونی همچنان به “تسلط بر بازار کنسول های بازی” ادامه می دهد و دامنه فعالیت های آنها در صنعت بازی، تلویزیون، فیلم و موسیقی خیره کننده است. در نهایت، او سخنان خود را اینطور خلاصه کرد: «سونی همیشه اولین ما در صنعت بازی بوده است و بدون حمایت FTC چنین خواهد ماند».

معاون اجرایی اکتیویژن بلیزارد

سخنان میسروی در شبکه های اجتماعی جنجال به پا کرده است و باید دید که آیا این سخنان بر تصمیمات نهادهای قضایی تأثیر می گذارد یا خیر. این یکی دیگر از تجربیات افراد مرتبط با این دعوای حقوقی تجاری است که بیش از یک سال است ادامه دارد. ظاهراً سونی همچنان بر این باور است که اکتیویژن بلیزارد باید مستقل بماند و مایکروسافت از تلاش‌های خود برای تحقق برنامه‌های خود کوتاه نمی‌آید.

  ظهور RTX 3060 در لیست محبوب ترین کارت گرافیک های Steam

دیدگاهتان را بنویسید