Gears 6 پروژه بعدی Coalition Studio خواهد بود

بر اساس گزارش های جدید، قسمت ششم از سری بازی های تیراندازی Gears of War یک بازی جدید است که توسط استودیو Coalition ساخته شده است.

پس از انتشار شایعات مختلف در مورد پروژه جدید استودیو The Coalition، اکنون جف گراب تایید کرد که Gears 6 اکنون به تمرکز اصلی استودیو تبدیل شده است.

دیروز، جف گراب، روزنامه نگار مشهور صنعت بازی که به نظر می رسد همیشه اطلاعات دقیقی از وضعیت پروژه های استودیو داخلی ایکس باکس دارد، در پادکست وب سایت Giant Bomb تایید کرد که استودیوی Coalition به منظور تمرکز، کار روی IP جدید خود را متوقف کرده است. در Gears 6 هنوز اطلاعات بیشتری در مورد این بازی در دسترس نیست، اما Grub که قبلاً اعلام کرده بود یک بازی جدید و IP کوچکتر در این استودیو در حال ساخت است، اکنون می گوید که تعدیل اخیر نیروی کار مایکروسافت روند توسعه را کاهش داده است. از این بازی که قرار بود تجربه ای متفاوت و منحصربفردتر از دیگر آثار این استودیو باشد تا کاملاً روی سریال تمرکز کند چرخ دنده هافعلا جدا شدن

با توجه به جزئیات منتشر شده، مدیران این استودیو به این نتیجه رسیده اند که تجربه کار بر روی دموی گرافیکی تحسین شده The Matrix Awakens همراه با Epic Games کافی است تا سازندگان این تیم با گرافیک نسل بعدی آشنا شوند. موتور Unreal Engine 5. و اکنون Gears 6 بر روی آن ابزار گرافیکی ساخته شده است. تمرکز اصلی این استودیو قدرتمند است. اگرچه این پروژه به تازگی وارد مراحل اصلی توسعه شده است، اما راه اندازی یا حداقل معرفی آن در دو تا سه سال آینده برای Grub چندان دور از ذهن به نظر نمی رسد. این بازی همچنین از تمامی ویژگی ها و فناوری های گرافیکی پیشرفته Unreal Engine 5 برای نمایش گرافیک های سطح دمو استفاده خواهد کرد. ماتریس بودن، استفاده کردن

  تولید کیت نانو برای تشخیص مقاومت آنتی بیوتیکی

بازی Bautista Gears 5

Grab ادامه می دهد که ائتلاف مدتی پیش توسعه بازی دیگری از خود را متوقف کرد (علاوه بر پروژه کوچکتری که در چند سال گذشته در حال توسعه بوده است) که در مراحل اولیه توسعه بود. با این حال، هنوز اطلاعات بیشتری در مورد این پروژه در دسترس نیست و مشخص نیست که آیا ائتلاف پس از انتشار Gears 6 به توسعه این بازی‌های متوقف شده ادامه خواهد داد یا برای همیشه لغو شده‌اند.

نظر کاربران زومجی در این مورد چیست؟ نظر خود را با ما و دیگران در میان بگذارید. همچنین می توانید نقد و بررسی بازی Gears 5 را در زومجی مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید