MacBook Pro M2 Max / M2 Pro از نگاه متخصصان با مشخصات، قیمت و عکس

The Verge در بررسی خود از مک بوک پرو 2023، بازنگری در طراحی مشابه از سال 2021 را “خسته کننده” می داند، اما معتقد است لپ تاپ 16 اینچی اپل هنوز بهترین ترکیب قدرت و شارژ را در لپ تاپ ها از کلاس بالا ارائه می دهد.

به گفته The Verge، با وجود ارائه قدرت کمتر نسبت به M1 Ultra، M1 Max بهترین انتخاب برای کسانی بود که به دنبال قدرتمندترین CPU در کلاس لپ‌تاپ در سال 2021 بودند، اما این موضوع برای M2 Max در سال 2023 صادق نبود.

The Verge می گوید که کاربرانی که لپ تاپ خود را همیشه روشن نگه می دارند در سال 2023 به پردازنده های جذاب تری از اینتل و AMD دسترسی خواهند داشت. با این حال، مصرف انرژی پردازنده های جدید Blue Team و Red Team بیشتر از پردازنده های اپل است و این باعث می شود MacBook Pro یک لپ‌تاپ هیجان‌انگیز برای کسانی است که به شارژ کردن اهمیت می‌دهند.

در سال 2021، پردازنده M1 Max با وجود ارائه قدرت پردازش بسیار بالا، مصرف انرژی پایینی داشت و مک بوک پرو را کاملا شارژ کرد. این شرایط برای MacBook Pro M2 Max در سال 2023 نیز اعمال می شود.

Verge خرید MacBook Pro M2 Max را به کسانی که مدل 2021 این لپ تاپ را دارند توصیه نمی کند. طبق گفته این وب سایت، MacBook Pro 2023 بیشتر برای کسانی است که از مک بوک های قدیمی استفاده می کنند، به ویژه مدل های مجهز به پردازنده اینتل.

به لطف معرفی مک بوک پرو 2023، تخفیف های بسیار خوبی برای مک بوک پرو 2021 در بسیاری از بازارهای دنیا (به جز ایران) در نظر گرفته شده است. این بهترین زمان ممکن برای خرید لپ تاپ هایی است که اپل در سال 2021 معرفی کرد.

  ادعای عجیب وزارت ارتباطات: پرداخت خسارت به مشترکان به دلیل قطعی اینترنت

دیدگاهتان را بنویسید