احتمال برگزاری رویداد Nintendo Direct در این هفته

جف گراب، از شرکت Giant Bomb Media اعلام کرد که طرفداران باید منتظر رویداد Nintendo Direct در این هفته باشند.

در حالی که مایکروسافت در رویداد Developer_Direct جزئیات بیشتری در مورد بازی های Xbox آینده ارائه کرد و سونی در حال آماده شدن برای عرضه هدست PlayStation VR2 است، نینتندو کاملاً سکوت کرده است. با توجه به اینکه The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom یکی از نکات برجسته عرضه امسال نینتندو سوییچ در ماه می است، سکوت نینتندو واقعا عجیب است.

همچنین شایعاتی مبنی بر آغاز پیش فروش بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom و بازی تاخیری Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp در آینده نزدیک به گوش می رسد. این محیط جف گراب طبق گزارش‌های Giant Bomb Media، انتظار می‌رود که رویداد Nintendo Direct در این هفته برگزار شود.

در یکی از قسمت‌های اخیر پادکست Last of the Nintendogs، از جف گراب پرسیده شد که آیا او منتظر رویداد Nintendo Direct در این ماه است یا خیر. خبرنگار غول‌بمب در پاسخ به این سوال گفت: «آره، اساساً هر چیزی که می‌شنوم [حاکی از همین موضوع است] و هر کدام نوعی تکرار دیگری است. بارها اشاره شده است که این رویداد در هفته 15 بهمن برگزار می شود. اساساً هر ماجراجویی کوچکی برای رویداد این هفته امتیاز می‌گیرم.»

جف گراب گفت: «ما باید درباره همه این چیزها چیزی بشنویم. فکر می کنم تا پایان هفته انجام شود. من قطعا نمی‌توانم آن را تضمین کنم، و فقط می‌گویم که در حال حاضر همه چیز به یک رویداد Nintendo Direct در این هفته اشاره دارد. البته، من فکر نمی کنم این برای طرفداران خیلی تعجب آور باشد. زیرا شرکت نینتندو هر سال در ماه فوریه یا نهایتاً در ماه مارس یک رویداد Nintendo Direct برگزار می کند.

  سریال انیمه Shenmue پس از یک فصل لغو شد

جف گراب پیش‌بینی می‌کند که جزئیات بیشتری درباره Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp و The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom در رویداد آتی Nintendo Direct فاش شود. با این حال، طرفداران می توانند منتظر اعلامیه های بیشتری باشند. با این حال، رویداد مستقیم نینتندو این هفته هنوز تایید نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید