بازی CrossfireX Xbox و حتی بخش تک نفره آن در دسترس نخواهد بود

Smilegate Entertainment پایان پشتیبانی از CrossfireX و خاموش شدن سرورهای آن را اعلام کرد.

همانطور که توسط استودیو Smilegate اعلام شده است، پشتیبانی از بازی CrossfireX در تاریخ 28 می 1402 (18 می 2023) به پایان می رسد. در آن تاریخ، CrossfireX از فروشگاه Xbox حذف خواهد شد و محتوای جدیدی منتشر نخواهد شد. استودیو Smilegate در ادامه تایید کرد که سرورهای بازی در تاریخ اعلام شده برای همیشه غیرفعال خواهند شد.

بازیکنانی که در دو هفته گذشته محتوا را از فروشگاه بازی CrossfireX خریداری کرده اند، بازپرداخت دریافت خواهند کرد. در یک جلسه پرسش‌های متداول، Smilegate اعلام کرد که داستان‌های توسعه‌یافته Remedy و کمپین‌های تک‌نفره نیز فقط تا ۱۸ می در دسترس خواهند بود. فروشگاه درون‌بازی CrossfireX نیز تا اطلاع ثانوی باز خواهد بود تا بازیکنان بتوانند ارز باقی‌مانده خود را خرج کنند، اما دیگر قادر به خرید CFP یا GP نیستند.

اپراتورهای بازی CrossfireX مشغول مبارزه در میدان جنگ هستند

علاوه بر این، بازیکنان فقط تا زمانی که سرورهای بازی خاموش شوند، به داده های خود، از جمله پیشرفت بازی و موارد خریداری شده، دسترسی دارند. Studio Smilegate دلیل پایان دادن به پشتیبانی از CrossfireX را اینگونه توضیح داد: “در حالی که تیم ما سخت کار می کند تا چندین به روز رسانی محتوایی از جمله اصلاحات، نقشه های جدید، حالت های بازی و رویدادها را ارائه کند، بازی در نهایت از سطح مورد انتظار فاصله گرفت. در نتیجه. به همین دلیل تصمیم سختی برای بستن بازی گرفتیم.”

بازی CrossfireX در فوریه 2022 برای کنسول های Xbox One و Xbox Series X منتشر می شود نسخه Xbox Series S شامل دو کمپین Operations است که توسط Remedy توسعه یافته است. اگرچه قسمت چندنفره این بازی رایگان بود، اما پرداخت های درون برنامه ای زیادی داشت. در زمان انتشار، این بازی توسط منتقدان مورد توجه قرار گرفت و بازیکنان با استقبال ضعیفی روبرو شدند و برخی از آنها CrossfireX را بدترین بازی سال 2022 می‌دانستند.

  گرافیک شگفت انگیز بازی Black Myth: Wukong در تریلرهای جدید

نظر شما در مورد اخبار بازی CrossfireX چیست؟ آن را با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید