تریلر گیم پلی The Day Before بر روی کاوش و سفارشی سازی سلاح تمرکز دارد

استودیو Fantastic یک تریلر 10 دقیقه ای از گیم پلی The Day Before منتشر کرد تا کاوش های محیطی، سفارشی سازی سلاح و مبارزه با زامبی ها را به نمایش بگذارد.

در میان جدیدترین اخبار بازی، باخبر شدیم که استودیو Fntastic بالاخره پس از فراز و نشیب های فراوان، تریلر جدیدی از گیم پلی بازی The Day Before را منتشر کرد. این ویدیوی 10 دقیقه‌ای برخی از مکانیزم‌های این MMORPG بقای پسا آخرالزمانی را نشان می‌دهد، مانند رابط کاربری اکتشاف و موجودی و سفارشی‌سازی سلاح.

محیط The Day Before عالی به نظر می رسد، اما اتفاق خاصی در تریلر جدید نمی افتد. تریلر فقط کاوش در محیط و جمع آوری مواد اولیه، سفارشی سازی سلاح و چند زامبی را نشان می دهد. این نمایش برای اثری که در ابتدا برای اکران در 10 اسفند (1 اسفند) آماده شده بود، اصلا راضی کننده نیست.

The Day Before یک بازی آنلاین و چند نفره بقا در جهان باز است که پس از شیوع یک ویروس در آمریکا اتفاق می افتد. دنیای بازی مملو از انسان های آلوده، آدم خوارها و بازماندگانی است که همدیگر را برای غذا، اسلحه و ماشین نابود می کنند. بازیکنان به تنهایی در دنیای آخرالزمانی بیدار می شوند که چیزی از آن به یاد نمی آورند. بنابراین آنها باید به دنبال پاسخ سوالات خود باشند و منابعی را که برای زنده ماندن نیاز دارند جمع آوری کنند.

روز قبل دارای عناصر PvE و PvP خواهد بود، اما همچنین دارای یک منطقه امن متشکل از گروهی از بازماندگان خواهد بود. در این مکان، بازیکنان می توانند جامعه را احیا کنند، آیتم های خود را بفروشند و با سایر گیمرها ارتباط برقرار کنند. به گفته سازندگان، این بازی در تاریخ 19 آبان 1402 (19 آبان 1392) برای PC منتشر خواهد شد. نسخه پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس بازی Xbox Series S نیز در حال توسعه است.

  تکذیب شایعه مشکلات در روند ساخت بازی برای راه اندازی مجدد Perfect Dark

دانلود ویدیو آپارات

دیدگاهتان را بنویسید