تصویری جدید و واضح از تبلت One Plus Pad منتشر شد.


اولین تبلت شرکت چینی OnePlus با نام OnePlus Pad قرار است در تاریخ 7 فوریه (18 بهمن) و همزمان با عرضه جهانی OnePlus 11 به طور رسمی رونمایی شود. تصاویر بسیار واضح است و اخیرا خود OnePlus تصاویر تبلیغاتی خود را منتشر کرده است. اما امروزه به لطف یکی از افشاگران برجسته صنعت به نام ایوان بلاس (نام کاربری [email protected])، تصویر بسیار واضح تری از OnePlus Pad منتشر شده است که نمای بهتری از تبلت ارائه می کند و شبیه یک تیزر تبلیغاتی است.

مهم ترین نکته در طراحی وان پلاس پد که در این تصویر به وضوح قابل مشاهده است و قبلا فاش شده بود، ماژول دوربین عقب گرد و بزرگ است. کاملا واضح است که وان پلاس به سمت سبک طراحی منحصر به فرد می رود و باید گفت که به آن دست یافته است. با توجه به طراحی متفاوت دوربین پشتی وان پلاس پد و محل قرارگیری آن، به نظر می رسد نظرات در مورد این تبلت کاملا متفاوت باشد. برخی از افراد ممکن است چنین طرحی را بسیار دوست داشته باشند، در حالی که برخی دیگر ممکن است از آن متنفر باشند! با این حال، انحراف از کلیشه های استاندارد پذیرفته شده عمومی نیز این پیامدها را دارد.

وان پلاس پد

به نظر می رسد دستگاهی که در اینجا تصویر می شود سبز رنگ است و به جز دوربین، تقریباً شبیه هر تبلت دیگری است. حاشیه های اطراف صفحه نمایش کاملا نازک و قابل قبول به نظر می رسند، لبه های قاب تبلت به طور محسوسی صاف است و ممکن است پنل پشتی آن شیشه ای باشد.

  OnePlus 10T به پردازنده قدرتمند و شارژ 150 واتی مجهز خواهد شد

نکته عجیب در مورد OnePlus Pad این است که تنها سه روز تا عرضه رسمی باقی مانده است اما هنوز اطلاعاتی از مشخصات سخت افزاری این تبلت در دست نیست! بر خلاف شرکت هایی مانند گوگل، وان پلاس موفق شده است پروژه های خود را مخفی نگه دارد و حداقل در مورد اولین تبلت این شرکت چنین است. در حال حاضر به غیر از طراحی وان پلاس پد و البته صفحه نمایش 11.6 اینچی آن، اطلاعات دیگری از این تبلت نداریم، اما تنها سه روز دیگر می توانیم با مشخصات کامل آن آشنا شویم.


دیدگاهتان را بنویسید