جمع آوری شخصیت های پوستر کارتونی The Super Mario Bros. فیلم سینما

پوستر رسمی انیمیشن ماجراجویی فانتزی The Super Mario Bros. فیلم یونیورسال برخی از شخصیت‌ها و لوکیشن‌های جهان را به نمایش می‌گذارد.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، باخبر شدیم که ایلومینیشن و نینتندو پوستر جدیدی از انیمیشن The Super Mario Bros منتشر کرده اند. این فیلم منتشر شده است. این پوستر شامل وزغ، جادویی کوپا، پرنسس هلو، ماریو، لوئیجی، خر کونگ و بوسر به همراه پادشاهی قارچ و کاخ بوسر است. انیمیشن Mario در تاریخ 18 آوریل 1402 (7 آوریل 2023) در آمریکا و 8 می 1402 (28 آوریل 2023) در ژاپن اکران خواهد شد.

مجموعه شخصیت های پوستر رسمی انیمیشن The Super Mario Bros.  فیلم سینما

کریس پرت (نگهبانان کهکشان) در نقش ماریو، چارلی دی (صدابردار فیلم لگو) در نقش لوئیجی، آنیا تیلور جوی (وزیر گامبی) در نقش پرنسس پیچ، جک بلک (مدرسه راک) در نقش بوسر، کیگان-مایکل کی (کیانو) ) به عنوان تاد، ست روگن (صدابردار مهمانی سوسیس) در نقش Donkey Kong، کوین مایکل ریچاردسون (صدابردار لیلو و استیچ) در نقش کومک، فرد آرمیسن (پورتلندیا) در نقش کرانکی کونگ و سباستین مانیسکالکو (بازیگر فیلم) کتاب سبز) این نقش را بازی می‌کنند. Spike در انیمیشن ماریو.

Aaron Horvath و Michael Zelnick، کارگردانان Teen Titans GO! To the Movies این انیمیشن را برای ماریو کارگردانی کرد و فیلمنامه را متیو ووگل، نویسنده فیلم Minions: The Rise of Gru نوشته بود. استودیوی نورپردازی برادران سوپر ماریو این فیلم با همکاری نینتندو و زیر نظر کامل شیگرو میاموتو، خالق ماریو تولید شده است.

چارلز مارتین، صداپیشه ماریو در بازی های نینتندو، همچنین در انیمیشن The Super Mario Bros. فیلم حاضر است. انیمیشن ماریو اولین اقتباس از سری بازی های سوپر ماریو پس از فیلم اکشن زنده Super Mario Bros در سال 1993 می باشد.این انیمیشن توسط استودیو Illumination ساخته شده است که به خاطر تولید آثار محبوبی مانند Minions و Despicable Me شناخته شده است.

  رده بندی سنی God of War Ragnarok تعیین شده است

دیدگاهتان را بنویسید