It Takes Two بیش از 10 میلیون نسخه فروخته است

با اعلام Hazelight Studios، فروش It Takes Two از مرز 10 میلیون نسخه گذشت.

در جدیدترین اخبار بازی، Hazelight تایید کرده است که It Takes Two به نقطه عطف فروش جدیدی رسیده است. به گفته این سازنده، فروش It Takes Two تاکنون از 10 میلیون نسخه فراتر رفته است. همانطور که Hazelight در توییتر اشاره کرد، با توجه به ماهیت همکاری این بازی، تعداد بازیکنانی که از این تجربه لذت برده اند عملا دو برابر خواهد شد. زیرا هر دو تنها به یک نسخه برای تجربه It Takes You نیاز دارند.

بازی It Takes Two در سال 2021 برای پلتفرم های رایانه های شخصی، پلی استیشن و ایکس باکس منتشر خواهد شد و در سال 2022 برای کاربران نینتندو سوییچ در دسترس خواهد بود.داستان این بازی با تمرکز بر دو شخصیت به نام های کودی و می روایت می شود. این دو شخصیت والدین دختری به نام رز هستند و قصد جدایی از یکدیگر را دارند. در نهایت این دو شخصیت به عروسک های دست ساز تبدیل می شوند و باید با کمک کتابی جادویی به نام دکتر حکیم که متخصص بازسازی روابط بین افراد است، تمام تلاش خود را برای بازگشت به زندگی عادی انجام دهند.

شخصیت های بازی It Takes Two

کودی و می در طول ماجراجویی خود در فعالیت ها و مینی بازی های مختلفی شرکت خواهند کرد و باید با کمک یکدیگر آنها را با موفقیت به پایان برسانند. استودیو Hazelight تایید کرده است که در حال کار بر روی بازی بعدی خود هستند و کارگردان جوزف Faris توضیح داده است که پروژه بعدی آنها بهتر از It Takes Two خواهد بود. البته هنوز جزئیات این بازی جدید منتشر نشده است و باید منتظر اعلامیه های رسمی سازنده باشیم.

  فروش بیش از 300000 نسخه از Slime Rancher 2

شما می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید