اپل در حال آماده شدن برای عرضه یک گوشی جدید به نام “iPhone Ultra” در سال 2024 است!


طبق خبرنامه بلومبرگ، اپل به طور جدی در حال بررسی مدل اولترا از آیفون است. این مدل قرار است بالاتر از مدل های پرو و ​​پرو مکس باشد و البته قیمت بیشتری نیز خواهد داشت.

در این خبرنامه مارک گورمن، یکی از خبرنگاران معروف بلومبرگ، صحبت های تیم کوک را نقل می کند که در پاسخ به سرمایه گذاران این شرکت مبنی بر تداوم افزایش میانگین قیمت آیفون ها گفته است که مردم بسیار مایل به خرید بهترین ها هستند. می تواند و در این زمینه از حداکثر قابلیت های آنها استفاده می شود کوک گزارش می دهد که آیفون را “بخشی” از زندگی مردم می داند و معتقد است که آنها از تلفن های این شرکت برای انجام پرداخت ها و ذخیره داده های بانکی، کنترل دستگاه های هوشمند خانه و مدیریت سلامت خود استفاده می کنند.

طبق گزارش‌ها، اپل آماده است تا پنجمین مدل آیفون با پسوند اولترا را در کنار مدل‌های معمولی پلاس، پرو و ​​پرو مکس معرفی کند. این احتمال وجود دارد که این شرکت مدل جدید آیفون را در اوایل سال 2024 عرضه کند. در حال حاضر اپل از پسوند Ultra فقط برای قدرتمندترین پردازنده M1 و بهترین اپل واچ استفاده می کند.

آیفون اپل

چیزی که مشخص نیست و گورمن حدس نمی‌زند، آیا آیفون اولترا برای توجیه جایگاه بالاتر خود چه ویژگی‌های جدیدی ارائه می‌دهد؟! آقای گورمن فکر می‌کند که بعید است این مدل یک آیفون تاشو باشد، زیرا طبق گزارش‌ها اپل تلاش‌های محصول تاشو خود را در حال حاضر روی دستگاه‌های بزرگ‌تری مانند لپ‌تاپ متمرکز کرده است و احتمالاً تا سال 2024 آیفون تاشو نخواهد دید.

  استفاده از بیش از 75 میلیارد ترانزیستور در پردازنده گرافیکی پرچمدار نسل بعدی انویدیا

آیفون اولترا می‌تواند نمایشگری بزرگ‌تر از آنچه در مدل‌های Pro Max دیده‌ایم داشته باشد. در این میان دوربین های بهتر و پردازنده های سریعتر می تواند از ویژگی های این مدل جدید باشد. اما پیش از سال 2024 و عرضه نهایی آیفون اولترا، انتظار می‌رود اپل در نهایت دوربین زوم پریسکوپ را در سری آیفون 15 امسال معرفی کند.


دیدگاهتان را بنویسید