تعیین تعداد صحنه های بعد از پایان Ant-Man 3

افرادی که موفق به تماشای فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania شدند، تعداد صحنه های پس از پایان این فیلم را تایید کردند.

صبح امروز Ant-Man and the Wasp: Quantumania برای گروهی از منتقدان و طرفداران نمایش داده شد که بسیاری از آنها این فیلم را بهترین بخش از سه گانه فیلم Ant-Man و شروعی قدرتمند برای فاز پنجم مارول سینمایی می دانند. کیهان که به وضوح نقش مهمی در شکل گیری آثار آینده دارد. MCU دارد. علاوه بر این، بازی جاناتان میجرز در نقش کانگ فاتح مورد تحسین منتقدان قرار گرفته است. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونتعداد صحنه های بعد از پایان Ant-Man 3 مشخص شد.

به گفته استیون واینتراب از Collider، Ant-Man and the Wasp: Quantumania پس از پایان دو صحنه خواهد داشت که هر دو بسیار مهم هستند و او آنها را تحسین کرد. اریک دیویس از Fandango پیشنهاد کرد که مخاطب باید تا پایان Ant-Man 3 صبر کند و این دو صحنه را ببیند زیرا این دو صحنه کیفیت خوبی دارند و اهمیت زیادی دارند. گروهی دیگر قول دادند که به زودی ویدئوی این دو صحنه را برای کسانی که فیلم را دیده اند تولید و منتشر کنند.

اسکات لانگ با کانگ فاتح در Ant-Man and the Wasp: Quantumania ملاقات می کند.

پل راد در نقش اسکات لانگ (مرد مورچه ای) اوانجلین لیلی به عنوان هوپ پیم (زنبور)، مایکل داگلاس به عنوان هنک پیم، میشل فایفر به عنوان جانت ون داین، کاترین نیوتن در نقش یک نفر لنگ، جاناتان میجرز به عنوان خان فاتح، کوری استول مانند MODOK، داوود داسمالچیان در نقش وب، پارک رندال مثل جیمی وو، بیل موری به عنوان لرد کرایلر، کیتی اوبرایان در نقش جنتورا و ویلیام جکسون هارپر به عنوان Quaz، آنها از جمله بازیگرانی هستند که در Ant-Man and the Wasp: Quantumania ظاهر می شوند.

  Mostbet Review

Ant-Man and the Wasp: Quantumania قرار است در تاریخ 17 فوریه اکران شود. پیتون ریدکارگردان دو قسمت اول فیلم Ant-Man فیلم Ant-Man 3 را بر اساس فیلمنامه جف لاونزنویسنده و تهیه کننده سریال ریک و مورتی، پاسخ می دهد

دیدگاهتان را بنویسید