GTA V بیش از 175 میلیون نسخه و Red Dead Redemption 2 بیش از 50 میلیون نسخه فروختند.

در جدیدترین گزارش اعلام شده توسط Take-Two Interactive، آمار فروش دو بازی GTA V و Red Dead Redemption 2 و کل مجموعه آنها اعلام شد.

اگرچه Midnight Suns مارول کمتر از میزان فروش مورد انتظار Tic-Toe Interactive بود، بازی‌های قدیمی‌تر با وجود عملکرد ضعیف‌تر از حد انتظار بازی‌های جدید این شرکت همچنان برای Tic-Toe سودآور هستند. در واقع Grand Theft Auto V و Red Dead Redemption 2 دو بازی به طور خاص از این کمپانی هستند که فروش بالای آنها از زمان انتشار تاکنون متوقف نشده است و این دو بازی Rockstar توانسته اند آمار قابل توجهی از خود به جای بگذارند.

Tic-Toe Interactive در آخرین گزارش مالی سه ماهه خود این موضوع را اعلام کرد 10 دسامبر 1401 (31 دسامبر 2022) GTA V بیش از 175 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است و مجموع فروش این سری به 395 میلیون رسیده است. این رقم برای بازی Red Dead Redemption 2 بیش از 50 میلیون واحد است و فروش کل مجموعه Red Dead Redemption بیش از هفتاد میلیون نسخه را به ثبت رسانده است.

طبق آخرین گزارش، تا 8 اکتبر (30 سپتامبر)، GTA V بیش از 170 میلیون نسخه فروخته است که این تعداد برای Red Dead Redemption 2 نیز به 46 میلیون رسیده است. بنابراین به جرات می توان گفت که این دو اثر در سه ماهه گذشته فروش چشمگیری داشته اند.

  بازی It Takes Two برای نینتندو سوییچ تایید شد

دیدگاهتان را بنویسید