استراحت از سریال جان ویک بعد از قسمت چهارم

چاد استاهلسکی کارگردان جان ویک می گوید که او و کیانو ریوز قصد دارند بعد از قسمت چهارم استراحت کنند.

John Wick: Chapter 4 قرار است در 24 مارس 2023 (4 آوریل 1402) که جمعه این هفته است اکران شود و این فیلم اکشن توانسته تحسین منتقدان را به خود جلب کند اما بسیاری از طرفداران 5 سوال در مورد جان ویک دارند. آنها این کار را در حال حاضر در آخرین اخبار سینما و تلویزیونطرفداران جان ویک احتمالا باید کمی بیشتر برای قسمت پنجم این مجموعه صبر کنند. چاد استاهلسکی، کارگردان مجموعه جان ویک، می‌گوید کار او و کیانو ریوز با دنیای فیلم جان ویک تمام شده است.

استاهلسکی در مصاحبه ای با هالیوود ریپورتر گفت که به جان ویک استراحت می دهند. او اضافه کرد که لاینزگیت، استودیو پشت فرنچایز جان ویک، قطعاً برنامه‌هایی برای آینده این فرنچایز دارد، اما او نمی‌داند یا علاقه‌ای به صحبت در مورد آن در حال حاضر ندارد. استالسکی همچنین گفت که اگر John Wick: Chapter 4 یک موفقیت بزرگ باشد، انتظار می رود او و کیانو ریوز در مورد فیلم بعدی جان ویک صحبت کنند.

چاد استاهلسکی در ساخت جان ویک

استاهلسکی گفت: “من و کیانو قرار است یک سفر طولانی به توکیو داشته باشیم و سپس به اسکاچ بار در هتل امپریال برویم و بنشینیم و از یکدیگر بپرسیم که درباره فیلم بعدی جان ویک چه فکر می کنیم.” ما ایده‌هایمان را در حین نوشیدن روی دستمال‌ها یادداشت می‌کنیم، و اگر این ایده‌ها باقی بماند، شاید فیلم را بسازیم.”

ریوز کیانو مثل جان ویک ایان مک شین، لارنس فیشبرن، مارکو زارور، لنس ردیک، رینا ساویاما، دونی ین، هیروکی سانادا، بیل اسکاسگارد، شامیر اندرسون و اسکات ادکینز، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم John Wick: Chapter 4 حضور دارند و به ایفای نقش پرداختند. مانند سه قسمت اول جان ویک، چاد استاهلسکی او برای کارگردانی John Wick 4 نیز بازگشته است شی هیتن و مایکل فینچ آنها وظیفه نگارش فیلمنامه قسمت جدید این فیلم اکشن را بر عهده دارند.

  هیچ خبر جدیدی از رجیستری آیفون 14 منتشر نشده است

همچنین فیلمبرداری و تولید فیلم Ballerina با بازی Anna de Armas، یک اسپین آف جان ویک که شاهد بازگشت کیانو ریوز نیز خواهد بود، در حال انجام است. علاوه بر این، سریال Continental در حال توسعه برای پخش از شبکه طاووس است. Lionsgate قبلاً تولید John Wick 5 را تایید کرده بود، اما به نظر می رسد در حال حاضر حداقل آنها بر روی پروژه های دیگر در دنیای John Wick تمرکز خواهند کرد و خط داستانی اصلی در حال حاضر با John Wick: Chapter 4 به پایان رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید