اعلام تاریخ تست فنی و انتشار بازی The Texas Chain Saw Massacre

Gun Interactive تست فنی و تاریخ انتشار بازی The Texas Chain Saw Massacre را با پخش تریلر گیم پلی بازی فاش کرد.

بازی ترسناک چند نفره Texas Chain Saw Massacre در تاریخ 27 آگوست 1402 (18 اوت 2023) برای کاربران پلتفرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و ایکس باکس سری ایکس در دسترس خواهد بود. Xbox Series S، PlayStation 5 و PC گنجانده شده است. کاربران Game Pass در رایانه شخصی و کنسول ها نیز می توانند از این بازی لذت ببرند. علاوه بر این، تست فنی بازی قرار است در تاریخ 4 ژوئن 1402 (25 می 2023) برگزار شود.

این بازی بر اساس فیلم The Texas Chain Saw Massacre ساخته شده است که کنترل یکی از اعضای خانواده Slaughter مانند Leatherface یا یکی از بازماندگان را در اختیار بازیکن قرار می دهد. در این بازی که شباهت زیادی به بازی Gun Interactive’s Friday the 13th: The Game دارد، بازماندگان باید مخفی شوند و ابزارهایی را برای فرار جمع آوری کنند. از سوی دیگر، خانواده اسلاتر اغلب مجبورند با روش های خشونت آمیز جلوی آنها را بگیرند.

بازی Texas Chain Saw Massacre چندین مکان مختلف برای تجربه این استالکرها خواهد داشت. چرا که سازندگان سعی دارند حال و هوای فیلم های مجموعه را به درستی منتقل کنند. تریلری از گیم پلی ترسناک نیز منتشر شده است که می توانید آن را در کانال یوتیوب IGN Media مشاهده کنید. در حال حاضر، جزئیات زیادی در مورد تست فنی بازی کشتار با اره برقی در تگزاس وجود ندارد و طرفداران باید منتظر انتشار اطلاعات بیشتری در هفته های آینده باشند.

  واکنش انویدیا به خروج EVGA از بازار GPU

دیدگاهتان را بنویسید