انتشار Coffee Talk 2 در بازی Xbox پس از اولین روز انتشار

Coffee Talk Episode 2: Hibiscus & Butterfly همزمان با عرضه جهانی در دسترس کاربران Xbox Game Pass قرار خواهد گرفت.

طبق آخرین اخبار بازی، یک بازی دیگر از روز عرضه در اختیار کاربران گیم پس قرار خواهد گرفت. پس از موفقیت Coffee Talk در سال 2020، اکنون Toge Productions، سازنده و Chorus Worldwide، ناشر این بازی، دنباله آن را می سازند. سازندگان بازی Coffee Talk Episode 2: Hibiscus & Butterfly تایید کرده اند که این بازی در تاریخ 20 آوریل 2023 (31 آوریل 1402) برای کاربران Game Pass برای Xbox One، Xbox Series X، Xbox Series S و PC در دسترس خواهد بود. جا داده خواهد شد

می‌توانید تریلر تأیید راه‌اندازی Coffee Talk Episode 2: Hibiscus & Butterfly را در Game Pass در YouTube تماشا کنید.

این بازی همزمان با انتشار Coffee Talk 2 بر روی کنسول های ایکس باکس و رایانه شخصی، بر روی کنسول های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و نینتندو سوییچ نیز عرضه خواهد شد. Coffee Talk Episode 2: Hibiscus & Butterfly همچنین از سرویس پخش Xbox Cloud Gaming پشتیبانی می کند و کاربران Game Pass نیز می توانند بازی را به صورت استریم تجربه کنند. علاوه بر این، قسمت اول بازی Coffee Talk هم اکنون در سرویس Game Pass در دسترس کاربران قرار گرفته است.

اگر با بازی‌های Coffee Talk آشنایی ندارید، در این بازی شما یک کافی‌شاپ در شهر سیاتل را مدیریت می‌کنید که در آن باید با مشتریانی مانند انسان‌ها، اورک‌ها و غیره ملاقات کرده و به آنها خدمت کنید. بازیکن باید با ترکیب مواد مختلف مانند قهوه، شکلات، عسل، چای و غیره نوشیدنی های مختلفی را تهیه کند. به درخواست مشتری و جلب رضایت مشتری. همچنین باید به درد و دل مشتریان گوش دهید و در تصمیماتی که می گیرند به آنها کمک کنید. بازی های Coffee Talk به عنوان یک فعالیت آرامش بخش برای گیمرها توصیه می شود.

  اروپا در برابر خرید انحصاری مایکروسافت بسیار جدی است

دیدگاهتان را بنویسید