تشخیص سونی از برتری قابل توجه Game Pass نسبت به پلی استیشن پلاس

سونی در آخرین بیانیه خود در مورد خرید Activision Blizzard توسط مایکروسافت اعتراف کرد که سرویس Xbox Game Pass بسیار جلوتر از PlayStation Plus است.

سونی در پاسخی جدید به تنظیم کننده بازار و رقابت بریتانیا اعلام کرده است که این شرکت معتقد است مایکروسافت در بخش Xbox Game Pass بسیار جلوتر از پلی استیشن پلاس است و در این زمینه از سونی بهتر است. در این بیانیه، سونی اذعان کرد که “شکی نیست که بازی از نظر سهم بازار بسیار جلوتر از پلی استیشن پلاس است.” سونی این اعتراف را به عنوان بخشی از استدلال خود علیه مایکروسافت اعلام کرد و بر اساس آن معتقد است که مایکروسافت به دلیل خرید اکتیویژن بلیزارد انگیزه افزایش قیمت بازی های کالاف دیوتی را دارد.

لوگوی Xbox Game Pass

سونی همچنین اعلام کرد که این کار مایکروسافت را تشویق می کند تا کیفیت بازی های بعدی Call of Duty را روی کنسول رقیب کاهش دهد و فقط بازی های مورد نظر را از طریق Game Pass در دسترس کاربران قرار دهد. به گفته سونی، مایکروسافت همچنین انگیزه تجاری دارد تا بازی‌های Call of Duty را روی پلی‌استیشن پلاس با قیمت‌های «غیرقابل تحمل» عرضه کند و از این طریق بازار را به سمت انحصاری سوق دهد.

سونی این اظهارات را در آخرین پاسخ CMA خود که در واکنش به تلاش های مایکروسافت برای خرید اکتیویژن بلیزارد مطرح شد، بیان کرد.

  به‌روزرسانی Oxygen OS 12 برای OnePlus 9 و 9 Pro در دسترس است

دیدگاهتان را بنویسید