تیک آبی پولی اینستاگرام و فیسبوک در دسترس کاربران بیشتری قرار گرفته است

اوایل این ماه، متا سرویس جدیدی به نام Meta Verified را برای کاربران اینستاگرام و فیس بوک معرفی کرد که در اصل یکسان است. تیک آبی پولی و با هزینه ماهانه 11.99 دلار برای وب و 14.99 دلار برای کاربران موبایل در دسترس است. این سرویس ابتدا برای کاربران استرالیا و نیوزلند عرضه شد و حالا مارک زاکربرگ، مدیرعامل این شرکت، اعلام کرده است که کاربران در ایالات متحده نیز به آن دسترسی پیدا کرده اند.

سرویس Meta Verified مزایایی مانند تیک آبی، ویژگی های ضد جعل و دسترسی مستقیم به پشتیبانی مشتری را در اختیار کاربران قرار می دهد. در ابتدا، اشتراک های Meta Verified در استرالیا و نیوزلند شامل افزایش دید و دسترسی در جستجو، بررسی ها و توصیه ها می شود. متا از کاربرانی که این ویژگی را گیج کننده می دانستند، بازخورد دریافت کرد. بنابراین اکنون او قصد دارد این ویژگی را قبل از ارائه به کاربران بیشتری آزمایش کند.

سئو کول

پیج کوهن، سخنگوی متا در این رابطه به The Verge می گوید:

ما بازخورد دریافت کردیم مبنی بر اینکه این ویژگی می تواند گیج کننده باشد. بنابراین ما در تلاش هستیم تا قبل از در دسترس قرار دادن آن برای کاربران خارج از استرالیا و نیوزلند، ارزش آن را بیشتر بررسی کنیم.

شرایط دریافت چک آبی در اینستاگرام و فیسبوک

برای اینکه کاربر بتواند سرویس Meta Verified را ارائه دهد و تیک آبی را در اینستاگرام و فیس بوک دریافت کند، علاوه بر پرداخت هزینه مربوطه، باید حداقل 18 سال سن داشته باشد، تصویر شناسه را به متا ارسال کند، حداقل الزامات فعالیت مطابقت دارد. META و در نهایت احراز هویت دو مرحله ای آنها را فعال کنید. پس از تأیید، نام کاربری، نام نمایه، تاریخ تولد یا عکس شما قابل تغییر نیست مگر اینکه دوباره مراحل تأیید را طی کنید.

  حذف نامزد جنجالی در رده بدترین بازیگر زن تمشک طلایی 2023

متا از ویژگی Meta Verified رونمایی کرد، در حالی که شبکه اجتماعی توییتر تحت مدیریت مالک جدید آن، ایلان ماسک، چنین سیستمی را راه اندازی کرد که در آن کاربران می توانند با پرداخت هزینه چک تایید آبی را دریافت کنند. اما بر خلاف توییتر، به گفته متا، اگر نشان تایید اینستاگرام یا فیسبوک را قبل از معرفی سیستم جدید دریافت کرده باشید، چیزی برای شما تغییر نخواهد کرد.

منبع: دیجیاتو

دیدگاهتان را بنویسید