دنزل واشنگتن به بازیگران فیلم گلادیاتور ۲ اثر ریدلی اسکات می‌پیوندد

دنزل واشنگتن آخرین بازیگری است که پس از قراردادی با پارامونت، در فیلم گلادیاتور ۲ ساخته ریدلی اسکات بازی کرده است.

مقاله مرتبط:

  • بهترین فیلم های دنزل واشنگتن

بالاخره فیلم Gladiator 2 در حال ساخت است و هم اکنون با توجه به جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونبازیگر دیگری به جمع بازیگران گلادیاتور 2 اضافه شد. به گزارش ددلاین، دنزل واشنگتن، برنده دو جایزه اسکار که اخیرا در فیلم The Equalizer 3 بازی کرده است، پس از 16 سال با ریدلی اسکات در دنباله گلادیاتور متحد خواهد شد. به گفته منابع نزدیک به پارامونت، واشنگتن در مراحل پایانی مذاکرات با پارامونت برای گلادیاتور 2 است و واشنگتن و اسکات که پیش از این در فیلم آمریکایی گانگستر با هم کار می کردند، در آستانه یک همکاری جدید هستند.

اوایل پاول ماسکلبازیگر سریال مردم عادی و فیلم Aftersun برای بازی در نقش لوسیوس و بری کیوگان، بازیگر فیلم The Banshees of Inisherin و سریال Chernobyl برای ایفای نقش امپراتور خبیث و منفی گتا در فیلم گلادیاتور 2 انتخاب شد اما اطلاعاتی در مورد نقش واشنگتن در گلادیاتور 2 وجود ندارد. گفته می شود که گلادیاتور ۲ داستان لوسیوس، پسر لوسیلا با بازی کونی نیلسن و خواهرزاده کومودوس با بازی خواکین فینیکس را دنبال می کند.

ریدلی اسکات در پشت صحنه پرومتئوس

در پایان گلادیاتور، لوسیوس چنان تحت تأثیر ماکسیموس راسل کرو قرار گرفت که او و مادرش را نجات داد. فیلم گلادیاتور 2 در 22 نوامبر 2024 اکران می شود. ریدلی اسکات برای کارگردانی گلادیاتور 2 بازخواهد گشت و وظیفه نگارش فیلمنامه گلادیاتور 2 بر عهده دیوید اسکارپا است که پیش از این با اسکات در فیلم “همه پول” همکاری کرده بود. در جهان» و «ناپلئون».

  5 ویدئوی صنعتی برتر با رویکرد سینمایی ساخته شده است

گلادیاتور در سال 2000 اکران شد و بیش از 460 میلیون دلار در باکس آفیس جهانی فروخت. گلادیاتور همچنین نامزد 11 جایزه اسکار شد و 5 جایزه از جمله بهترین فیلم و بهترین بازیگر مرد را برای راسل کرو برد. پیش از این، دنزل واشنگتن برای بازی در فیلم های «شکوه» و «روز تمرین» و همچنین برای بازی در فیلم «فریاد آزادی»، فیلم «مالکوم ایکس»، فیلم «طوفان»، دو جایزه اسکار دریافت کرده بود. فیلم «پرواز»، فیلم «حصارها» (نامزد دو جایزه بازیگری و تهیه کنندگی)، فیلم رومن جی اسرائیل، اسک و فیلم تراژدی مکبث نامزد 8 جایزه اسکار شد.

دیدگاهتان را بنویسید