شایعه: بازی Assassin’s Creed Codename Red دارای 2 شخصیت سامورایی و شینوبی است.

تام هندرسون ادعا می کند که Assassin’s Creed Codename Red دارای دو شخصیت قابل بازی به نام های سامورایی و شینوبی است.

یوبی سافت جزئیات زیادی از بازی Assassin’s Creed با کد Red منتشر نکرده است. اگرچه در ماه دسامبر گزارش هایی مبنی بر اینکه بازی با مشکلات توسعه مواجه شده بود، به نظر می رسد که بازی در وضعیت خوبی قرار دارد و طبق ادعا تام هندرسون از Insider Gaming Media، دو شخصیت قابل بازی وجود خواهد داشت. حالا در میان آخرین اخبار بازی، متوجه شدیم که این شخصیت ها احتمالا سامورایی و شینوبی خواهند بود.

در حالی که جزئیات بیشتری از این شخصیت ها در دسترس نیست، تیزر منتشر شده توسط یوبی سافت، سامورایی زن از Assassin’s Creed Codename Red را نشان می دهد. شایعه شده بود که شینوبی یک پناهنده آفریقایی است که فرقه قاتل را انتخاب کرده بود. که به خوبی با شایعات قبلی در مورد پروژه متمرکز بر مخفی کاری مطابقت دارد. ظاهرا یوبی سافت کبک رویکردی مشابه در گیم پلی بازی Splinter Cell و Hitman اتخاذ کرده است.

بازیکنان می توانند در چمن های بلند پنهان شوند، اجساد را پنهان کنند، و چراغ ها را خاموش کنند تا سایه خود را پنهان کنند. اگرچه بازی AC Codename Red برای انتشار در پاییز 2024 برنامه ریزی شده است، اما احتمالاً رونمایی کامل آن به این زودی ها اتفاق نخواهد افتاد. Gaming Insider گزارش داد که تمرکز فعلی یوبی سافت بر روی نمایش گیم پلی بازی Assassin’s Creed Mirage و معرفی بازی واقعیت مجازی Assassin’s Creed Nexus است.

  نسخه پلی استیشن 5 بازی Darkwood از ویژگی های احساس دوگانه پشتیبانی می کند

دیدگاهتان را بنویسید