پایان ممنوعیت یوتیوب ترامپ

این سرویس متعلق به گوگل اعلام کرد که کانال ترامپ دیگر محدودیتی ندارد و می تواند ویدیوهای جدید ارسال کند. قابل ذکر است که ترامپ پس از لغو این ممنوعیت، ویدئوی کوتاهی را در یوتیوب منتشر کرد.

حساب کاربری یوتیوب اینسایدر در توییتر اعلام کرد: از امروز، کانال دونالد ترامپ دیگر محدود نیست و می تواند محتوای جدید را بارگذاری کند. ما خطر ادامه خشونت را در دنیای واقعی به دقت ارزیابی کرده ایم. در حالی که در آستانه انتخابات، فرصت رای دهندگان برای شنیدن صدای نامزدهای اولیه ما را متعادل می کنیم. مانند هر کانال دیگری در یوتیوب، این کانال همچنان تابع قوانین ما خواهد بود.

ویدیوی جدید ترامپ در یوتیوب

ترامپ در ماه‌های اخیر، علیرغم بازگشت به توییتر، اینستاگرام و فیس‌بوک، همچنان در شبکه اجتماعی خود یعنی Truth Social فعال بوده است. اما پس از رفع ممنوعیت اکانت یوتیوب خود، وی ویدیویی ۱۱ ثانیه ای با عنوان «من برگشتم» بارگذاری کرد و در آن به پیروزی خود در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ اشاره کرد. ترامپ نیز همین ویدیو را در فیس بوک منتشر کرد.

حساب کاربری ترامپ در یوتیوب پس از شورش 6 ژانویه 2021 در ساختمان کنگره آمریکا به حالت تعلیق درآمد. این سایت ویدئویی از رئیس جمهور سابق ایالات متحده را حذف کرد که به گفته آن، سیاست های این کشور علیه تحریک به خشونت را نقض می کند و سپس ترامپ را از بارگذاری محتوای جدید منع کرده است. با این حال، یوتیوب در مورد دائمی بودن این ممنوعیت تردید داشت. در ماه مه همان سال، سوزان وویچیکی، مدیرعامل این شرکت گفت که ممنوعیت ترامپ پس از کاهش بیشتر خطر تحریک به خشونت برداشته خواهد شد.

  بازی Redfall از یک تجربه چند نفره بین پلتفرمی پشتیبانی می کند

منبع: آخرین خبر

دیدگاهتان را بنویسید