Project 007 IO Interactive داستان تبدیل جیمز باند به مامور 007 را روایت می کند.

Studio IO Interactive تایید کرده است که پروژه 007 روایتگر داستان جدیدی است که منشا شخصیت جیمز باند را نشان می دهد.

به تازگی استودیو IO Interactive جزئیات جدیدی از پروژه بعدی خود را اعلام کرده است. این بازی در حال توسعه که در حال حاضر با نام Project 007 شناخته می شود، بر اساس سری جیمز باند ساخته خواهد شد. اگرچه خبر ساخت این بازی در سال 2020 اعلام شد، اما از آن زمان تا کنون سازندگان سکوت کرده اند. برخی از اعضای تیم در این مدت بیشتر بر روی تثبیت و گسترش سری Hitman متمرکز بودند. اکنون به نظر می رسد که IO Interactive تصمیم گرفته است تا جزئیاتی از پروژه 007 را با طرفداران به اشتراک بگذارد.

اخیرا کریستین الوردام و هاکان آبراک، مالکان استودیو IO Interactive، در مورد چگونگی شکل‌گیری ایده پروژه 007 با Eurogamer صحبت کردند. لوردام گفت: تولیدات، به معنای واقعی کلمه الهام بخش است. به نظر من این همکاری عجیب است. از آنجا که من به محافظت از IP Hitman عادت کرده‌ام و فکر می‌کنم وقتی دیگران می‌خواهند پروژه‌هایی را با IP ما انجام دهند، احساس مسئولیت در این مورد وجود دارد.”

به گفته Lordam، پروژه 007 شامل داستان اصلی جیمز باند خواهد بود و Eon Productions به IO Interactive اجازه می دهد تا یک جیمز باند جدید برای مخاطبان بازی خود ایجاد کند. سازندگان هیتمن برای ساختن این داستان از تاریخچه سری جیمز باند الهام خواهند گرفت که در طول دهه ها توسط بازیگران مختلف به تصویر کشیده شده است.

ابراک در این باره توضیح داد: این بازی محصولی است که می توان آن را در کنار تلویزیون، سینما یا هر اثر دیگری قرار داد. این پروژه می تواند چیزی باشد که بازیکنان می توانند به خودشان بگویند که فقط یک بازی ویدیویی اقتباس شده از یک سری فیلم نیست و داستان اصلی خود را دارد. این پروژه شروع یک مسیر جدید خواهد بود و ما امیدواریم کاری باشد که بازیکنان آن را از آن خود بشناسند.”

  تجربه بازی آنلاین متفاوت با روترهای جدید MSI

هنوز جزئیات زیادی در مورد داستان یا گیم پلی Project 007 منتشر نشده است، البته اخیراً یک آگهی استخدام از IO Interactive دیده شده است که طبق توضیحات آن، Project 007 از سبک سندباکس داستان سرایی استفاده خواهد کرد. این بازی هنوز نام یا تاریخ انتشار ندارد و انتظار نمی رود قبل از سال 2025 منتشر شود.

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ آن را با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید