آیفون 15 پرو مکس رکورد فریم اطراف صفحه نمایش را خواهد شکست!


آیفون های اولیه اپل با حاشیه های بسیار ضخیم دور صفحه نمایش را به خاطر دارید؟ این شرکت برای مدت طولانی اهمیتی به حاشیه‌های اطراف نمایشگر نمی‌داد، اما پس از عرضه آیفون 6، به آرامی شروع به کاهش حاشیه‌ها کرد و اکنون آخرین سری آن، یعنی آیفون 14، در اصل یک گوشی تمام صفحه است. . با این حال، شایعات حاکی از آن است که آیفون 15 پرو مکس حتی حاشیه‌های باریک‌تری خواهد داشت و این گوشی دارای نمایشگری با باریک‌ترین حاشیه‌هایی است که تا به حال در گوشی‌های هوشمند دیده شده است.

این اطلاعات از یکی از منابع معتبر صنعت موبایل یعنی Ice Universe به دست آمده است و بر این اساس گفته می شود گوشی هوشمند پرچمدار آینده اپل دارای حاشیه های بسیار باریکی با ضخامت تنها 1.55 میلی متر خواهد بود که کاهش قابل توجهی در مقایسه با تا حاشیه های 2.17 میلی متری در آیفون 14 پرو مکس فعلی است. حاشیه های 1.55 میلی متری اطراف نمایشگر ممکن است رکورد جدیدی برای گوشی های هوشمند باشد. این رکورد در حال حاضر در اختیار شیائومی 13 با حاشیه های 1.81 میلی متری است. برای مقایسه، بد نیست بدانید که گلکسی اس 22 و اس 23 نیز دارای حاشیه هایی با ضخامت حدود 1.95 میلی متر هستند.

آیفون 15 پرو مکس

درست است که از نظر طراحی پیشرفت بزرگی است، اما آیا واقعاً مسابقه بیش از میلی متر اهمیت دارد؟ پاسخ به این سوال قطعاً یک موضوع ترجیحی شخصی است، اما می‌توان ادعا کرد که مدل‌های فعلی آیفون در حال حاضر دارای حاشیه‌های به اندازه کافی نازک هستند که کاهش بیشتر آنها ممکن است واقعاً بر تجربه کاربر تأثیری نداشته باشد.

  Outer Banks در اوایل فصل 4 تجدید

اگرچه Ice Universe به طور خاص به مدل Pro Max اشاره کرده است، اما اخیراً رندرهایی که به بیرون درز کرده اند نیز به حاشیه های نازک آیفون 15 پرو اشاره می کنند. این دو گوشی همچنان از طراحی جزیره پویا که در مدل های آیفون 14 پرو معرفی شده بود، استفاده خواهند کرد. البته این بار این جزیره پویا می تواند به آیفون 15 و 15 پلاس نیز راه پیدا کند. با این حال، این مدل ها هنوز فاقد ویژگی های ProMotion و AOD هستند.


دیدگاهتان را بنویسید