اولین جشن نوروز 1402 با اولین بسته های عید همراه

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول به مناسبت عید نوروز 1402 بسته های ویژه عیدی را برای تمامی مشترکین دائمی و اعتباری خود طراحی کرده است که از فردا 8 اسفند ماه تا پایان سال جاری آغاز می شود. عید فطر در سال 1402 در قالب عید اول هدیه ای تقدیم می کند. این بسته‌های ویژه عید در دو گروه «خدمات زندگی دیجیتال» برای استفاده کسب‌وکارهای دیجیتال و «بسته و اعتبار» شامل اعتبار اینترانت و بسته‌های اینترنتی که فقط از طریق اپلیکیشن فعال می‌شوند، طراحی شده‌اند.با من” ممکن است.

همه مشترکین همراه اول می توانند با ورود به اپلیکیشن موبایل من که خدمات آفلاین مختلف موبایل اول را ارائه می دهد، از قسمت طرح های تشویقی، گزینه “عید 1402” را انتخاب کنند. یک “سرویس زندگی دیجیتال” وجود دارد که با انتخاب مشترک، یکی از آنها وجود دارد. شروع به چرخش می کند و در نهایت به صورت تصادفی یکی از هدایا فعال شده و به مشترک نشان داده می شود.

بخشنامه خدمات زندگی دیجیتال شامل کدهای تخفیف کسب و کارهای دیجیتالی مختلف مانند اکالا، دیجی کالا، نماوا، آچاره، جاجیگا است. بسته های تومانی و همچنین بسته های یک ساعته، 2 ساعته و 2 روزه تماس های خالص نامحدود بسته های اینترنتی مختلف مانند یک گیگ، 2 گیگ و نامحدود 2 روز نیز در این بخش گنجانده شده است.

از این رو در این طرح تمامی مشترکان تلفن همراه اول ضمن سنجش اقبال خود از هدایای نوروزی تلفن همراه اول با عنوان ‘ایدی اول’ اعلام شده در عید سعید فطر نیز بهره مند می شوند.

  هدیه رایتل به خبرنگاران 200 گیگابایت اینترنت است

دیدگاهتان را بنویسید