تعقیب و گریز نفسگیر با ماشین در تیزر فیلم John Wick 4

کلیپ کوتاه جدیدی از John Wick: Chapter 4 منتشر شده است که کیانو ریوز را در حال تعقیب و گریز با ماشین نشان می دهد.

یک کلیپ کاملاً جدید از Lionsgate’s John Wick: Chapter 4 منتشر شده است که یکی از سکانس های اکشن دنباله مورد انتظار را به نمایش می گذارد. این فیلم در تاریخ 4 آوریل 1402 (24 مارس 2023) اکران خواهد شد. این ویدیو نگاهی گذرا به تعقیب و گریز نفس گیر است ریوز کیانو موستانگ مشکی در پاریس دارد و مارکو زارور را در نقش مارکی وینسنت د گرامونت، دستیار بیل اسکاسگارد این نشان می دهد.

دانلود ویدیو آپارات

ریوز کیانو لنس ردیک فوت کرد ایان مک شین، رینا ساویاما، دونی ینبیل اسکاسگارد لارنس فیشبرن، هیرویوکی سانادا، اسکات ادکینز، کلنسی براون، شامیر اندرسونمارکو زارور، ناتالیا تنا و بریجت مویناهان آنها در فیلم جان ویک 4 ایفای نقش می کنند. عاقبت بلافاصله پس از موفقیت جان ویک روشن شد: فصل 3 – Parabellum در گیشه که بیش از 300 میلیون دلار در سراسر جهان فروخت.

در خلاصه داستان جان ویک 4 می خوانیم: «جان ویک با بازی کیانو ریوز راهی برای شکست دادن شورای جنایت The High Table پیدا می کند، اما قبل از اینکه آزادی خود را بدست آورد، باید با دشمن جدیدی روبرو شود. دشمن جدیدی که متحدان قدرتمندی در سراسر جهان دارد و دوستان قدیمی را از هم می پاشد.”

چاد استاهلسکی او دوباره برای کارگردانی قسمت چهارم فیلم جان ویک و فیلمنامه اش بازگشته است شی هاتوننویسنده ارتش مردگان و مایکل فینچنویسنده فیلم شکارچیان (غارتگران) وارد عرصه نویسندگی شد. واسیلی ایوانک، اریکا لی و چاد استاهلسکی به عنوان تهیه کنندگان جان ویک: فصل 4 ایفای نقش می کنند و این فیلم اکشن توسط کیانو ریوز و تهیه کنندگی اجرایی آن ساخته شده است. لوئیز روزنر خوب.

  عملکرد پردازنده Core i9-13900KS تا 10 درصد سریعتر از i9-12900KS

دیدگاهتان را بنویسید