شخصیت نویسنده در تریلر طولانی گیم پلی Layers of Fear آشکار شد

تریلر گیم پلی 11 دقیقه ای Layers of Fear مکانیزم های جدیدی مانند فانوس و نحوه ارتباط ماجراجویی نویسنده با قسمت های قبلی این مجموعه را نشان می دهد.

در میان جدیدترین اخبار بازی، باخبر شدیم که تیم بلوبر و استودیو انشار تریلر طولانی گیم پلی Layers of Fear، جدیدترین قسمت این مجموعه را منتشر کردند. تریلر Writer را معرفی می‌کند، یک شخصیت قابل بازی جدید که وارد فانوس دریایی می‌شود و داستانی را بررسی می‌کند که تمام رویدادهای نسخه‌های قبلی را به هم پیوند می‌دهد. البته باید به یاد داشته باشید که این تریلر نسخه نهایی بازی را نشان نمی دهد.

در لایه‌های ترس، بازیکنان به خانه نسخه اول باز می‌گردند و فانوس جدیدی را به صدا در می‌آورند که ظاهراً رویاهای تاریک را می‌سوزاند. بسیاری از صحنه ها آشنا به نظر می رسند. چون وقایع را از دید پینتر نشان می دهند. اما ماجراهای Actor در Layers of Fear 2 نیز نمایش داده شده است. این بازی هم شامل نسخه های قبلی و هم بسته های الحاقی آنها به همراه فصل جدیدی به نام The Final Note خواهد بود.

بازی Layers of Fear با موتور بازی سازی Unreal Engine 5 ساخته شده است و از فناوری Lumen، ردیابی مجدد، تنظیمات گرافیکی نور حجمی (کیفیت افکت های نوری) و HDR پشتیبانی می کند. این بازی در ژوئن 2023 (ژوئن 1402) برای کاربران پلتفرم های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس در دسترس خواهد بود. Xbox Series S و PC گنجانده شده است. طرفداران باید انتظار داشته باشند که جزئیات بیشتری در مورد این بازی در ماه های آینده منتشر شود.

  «OnePlus 10R» و «OnePlus Rolling CE2 Lite» معرفی شدند.

دانلود ویدیو آپارات

محیط های ترسناک بازی Layers of Fear

محیط های ترسناک بازی Layers of Fear

محیط های ترسناک بازی Layers of Fear

دیدگاهتان را بنویسید