معرفی سریال The Consultant. کریستوفر والتز در نقشی متفاوت

سریال «مشاور» سری جدید سرویس آمازون در نگاه اول یک سریال کمدی است که نه تنها در هیچ سکانسی شما را نمی خنداند، بلکه استرس و اضطراب زیادی را به مخاطب وارد می کند.

آیا مشاور شغل وحشتناکی است؟ آیا این یک کمدی است آیا مجموعه ای کنایه آمیز محسوب می شود؟ مهم نیست این سریال دقیقاً در چه ژانر و دسته ای قرار می گیرد. به هر حال این سریال که در محیطی کار می گذرد و داستانی تاریک دارد توسط یک شخصیت اصلی کت و شلوار پوشیده واقعا آزار دهنده هدایت می شود. جدیدترین و جدیدترین کاری که سرویس استریم پرایم ویدیو برای مخاطبان خود به ارمغان آورده است کاملاً جذاب و به خوبی انجام شده است. اثری تاریک و ترسناک که در محیط کار اتفاق می افتد و می خواهد نظام سرمایه داری را مسخره کند. مجموعه مشاوره بر اساس رمانی به همین نام نوشته و منتشر شده توسط بنتلی لیتل ساخته شده است.

کریستوفر والتز، نات ولف، بریتنی اوگریدی، امی کاررو، هنری رودز، برایان یون، مایکل چارلز واکارو و … از جمله بازیگران با استعداد این سریال هستند. این سریال که به طرز جالبی در ژانر کمدی (بهتر است بگوییم کمدی سیاه) جای گرفته است، با استقبال بسیار خوبی از سوی منتقدان مواجه شد و نکات مثبت زیادی برای آن به ثبت رساند. مهمتر از همه، آنها جذابیت دیوانه کننده کریستوفر والتز را می ستودند و معتقد بودند که آنچه که مشاور عمیقاً فاقد آن بود، آن را با اجرای روان و پیچش های داستانی جبران می کرد.

کریستوفر والتز در نقش ریگز پتوف در فیلم مشاور.

آنها این سریال را ترکیبی خوب و مناسب از یک داستان معمایی آرام با گاه طنز و طنز نامیدند. البته عده ای از عجله و کلی بودن فیلمنامه انتقاد کردند که مدام سوالات بی پاسخی را در ذهن مخاطب ایجاد می کند و این را القا می کند که شیفته آن بمانیم. چیزی که بعد از چند قسمت خسته کننده می شود. منتقد وب سایت. V. Club سریال The Counselor را با Severance مقایسه کرد، اما اشاره کرد که فاقد خط داستانی منسجم و تفکر برانگیز سری دوم است. با این حال، او طراحی تولید و عملکرد چشمگیر والتز را تحسین کرد.

  Hideo Kojima: Farjail نقش مهمی در داستان Death Stranding 2 ایفا می کند

خلاصه داستان سریال منتشر شده از مشاور به شرح زیر است: «Rigs Petoff یک مشاور مرموز است که پس از قتل مدیر عامل Compware (یک شرکت بازی های موبایل) به کمک می آید و ظاهراً شروع به اداره شرکت می کند. تا بتواند او را از مشکلات بیرونی نجات دهد. این سریال داستان رابطه 2 کارمند و رئیس شرکت را نشان می دهد. می‌خواهد نشان دهد که چقدر حاضرند بروند و برای زنده ماندن تلاش کنند.” اولین چیزی که در این سریال می‌بینیم گروهی از بچه‌های دبستانی است که برای بازدید از این شرکت جذاب آمده‌اند. اما بلافاصله مشخص می‌شود که یکی از آنها با اسلحه است و رئیس شرکت را می کشد.

کریستوفر والتز و نات ولف در فیلم مشاور.

حتی قبل از اینکه خون از روی دیوارها پاک شود، غریبه ای ظاهر می شود، مرموز و به طرز عجیبی کامل در کت و شلوار و کراواتش. ریگز پتوف که دقیقاً مشخص نیست، قراردادی را باز می کند که نشان می دهد در غیاب مدیر عامل شرکت، او همه چیز را کنترل می کند. الین و کریگ که اصلاً زیر بار این پرونده نیستند، تصمیم می گیرند تحقیقات مخفیانه خود را آغاز کنند تا بفهمند این رئیس جدید و عجیب کیست. تحقیقاتی که آنها را به این نتیجه می رساند که او علناً وجود ندارد. البته در این بین متوجه می شوند که ریگز پتوف مدتی پیش معامله مشابهی را با یک سازنده اندام مصنوعی انجام داده و به زودی او نیز خواهد مرد.

با گذشت زمان، داستان پیچیده‌تر می‌شود و سرنخ‌های مختلفی اضافه می‌شود که طبیعت طبیعی این مرد شرور و بدرفتار را توصیف می‌کند. پتاف که کم کم متوجه بی اعتمادی و فعالیت های پنهانی این دو مسئول و مهمتر از همه نفرت آنها از خود می شود، تصمیم می گیرد آنها را بیش از پیش در شبکه خطرناک خود درگیر کند. از نقاط ضعف آنها سوء استفاده می کند و نشان می دهد که می تواند خواسته های قلبی آنها را برآورده کند; او همه آنها را طوری انجام می دهد که انگار واقعاً می خواهد این شرکت را نجات دهد و آن را از ورشکستگی حفظ کند.

  تغییر شبکه برای پخش سریال جان ویک

نت وولف با بریتنی اوگریدی در

مجموعه مشاوره در طول داستان خود سوالات زیادی را ایجاد می کند اما انتظار می رود تا پایان داستان به همه آنها پاسخ داده شود. هر چند طعنه و کنایه این سریال بسیار سطحی و کوچک است، اما گاهی اوقات به شدت زیرک می شوند. ریگز که هیچ شناختی از کسب و کار یا محصولات آن ندارد، با شرکت مانند یک جنگل رفتار می کند و دائماً کارکنان را به عنوان بازیکنانی در بازی های خود شرکت در برابر یکدیگر قرار می دهد. در صنعتی که به غیرعادی بودن و غیرعادی بودن خود افتخار می کند، او در واقع آنارشیست اصلی است. برخی از پایان این سریال راضی نبودند و احساس می کردند که برخی سوالات بی پاسخ مانده است. باید منتظر ماند و دید که آیا در فصل دوم به این سوالات پاسخ داده می شود یا خیر. هرچند فعلا خبری از فصل دوم نیست.


سریالی شبیه به سریال مشاور

اعضای شرکت Lumen که در سری غرامت با رایانه کار می کنند

سریال اخراج

سریال جدایی

بازیگران: آدام اسکات، زک چری و بریت لاور

سال صدور: 2022

خلاصه داستان: صنایع لومن از فرآیند جداسازی و جداسازی پزشکی استفاده می کند. این فرآیند پزشکی خاطرات غیر کاری برخی از کارکنان این شرکت را از خاطرات کاری آنها جدا می کند. در این میان فردی به نام مارک وجود دارد که تیمی از کارکنان این شرکت را مدیریت می کند. همه چیز خیلی خوب پیش می رود تا اینکه یک همکار مرموز در دنیای بیرون کشف می شود. اتفاقی که کم کم راه را برای کشف حقیقت در مورد کار و محیط کارشان هموار می کند.


1679233235 322 معرفی سریال The Consultant کریستوفر والتز در نقشی متفاوت سئو کول

سریال سیلیکون ولی

  تریلر جدید بازی Suicide Squad: Kill the Justice League با تمرکز بر گیم پلی Co-Op

سریال دره سیلیکون

بازیگران: توماس میدلدیچ، تی جی میلر و جاش برنر

سال صدور: 2014 تا 2019

خلاصه داستان: در سیلیکون ولی امروز که دنیای تکنولوژی است، همه به دنبال موفقیت و درآمد بالا هستند. در این وادی افرادی که لایق بیشترین موفقیت هستند کمترین توانایی را در مدیریت آن موفقیت بزرگ دارند. دره سیلیکون یک سریال کمدی است که تا حدی از تجربیات خود مایک جاج الهام گرفته شده است. یک مهندس در سیلیکون ولی، جایی که در اواخر دهه 1980 در آنجا کار می کرد.


نیک آفرمن در کنار درختی در مینی سریال Devs

سریال توسعه دهندگان

سری توسعه دهندگان

بازیگران: سونویا میزونو، نیک آفرمن و جینز

سال صدور: 2020

خلاصه داستان: لیلی چان یک مهندس نرم افزار در آمایا است. یک شرکت محاسبات کوانتومی که توسط فردی به نام فارست کنترل می شود. خیلی زود، لیلی درگیر مرگ مرموز نامزدش می شود. کسی که در اولین روز کار جدید خود در Devs می میرد.

دیدگاهتان را بنویسید