هشدار سامسونگ: Pixel Fold بسیار ارزان تر از Z Fold 4 و 5 خواهد بود


گوگل مدتی است که روی گوشی هوشمند تاشو خود کار می کند. اگرچه شایعات و گزارش های غیر رسمی زیادی در مورد این گوشی با نام پیکسل فولد منتشر شده است، اما در مورد قیمت احتمالی آن زیاد صحبت نشده است. اما اطلاعات جدید فاش شده نشان می دهد که قیمت این گوشی تاشو بسیار جذاب و رقابتی خواهد بود و می تواند برگ برنده آن در بازار باشد. با دی جی همراه باشید.

آخرین اطلاعات منتشر شده توسط افشاگر مشهور یوگش برار نشان می دهد که Pixel Fold قیمتی بین 1300 تا 1500 دلار خواهد داشت. اگر این اطلاعات درست باشد، به این معنی است که اولین گوشی تاشو این غول جستجو می تواند تا 500 دلار ارزان تر از Galaxy Z Fold 4 سامسونگ باشد! Z Fold 4 سال گذشته عرضه شد و آخرین نسل گوشی های تاشو سامسونگ است. این قیمت گذاری احتمالی پیکسل فولد می تواند دلیلی برای نگرانی شرکت کره ای باشد، زیرا این شرکت در حال حاضر رهبر بازار گوشی های تاشو است و مطمئناً نمی خواهد موقعیت خود را از دست بدهد.

Google Pixel Fold

با این قیمت، پیکسل فولد احتمالاً بسیار ارزان‌تر از گلکسی زد فولد 5 خواهد بود که قرار است اواخر امسال عرضه شود. زیرا Z Fold 5 احتمالاً همان قیمت Z Fold 4 را خواهد داشت و نمی توان انتظار تغییر قابل توجهی در این زمینه داشت. یوگش برار در گزارش اخیر خود همچنین فاش کرد که Pixel Fold مورد انتظار در رویداد Google I/O در کنار گوشی میان رده مقرون به صرفه Pixel 7a رونمایی خواهد شد. این رویداد بزرگ احتمالا در اردیبهشت 1392 (اردبهشت 1402) رخ خواهد داد.

  ساخت یک استودیوی جدید CD Projekt در آمریکا توسط سازندگان Cyberpunk 2077

برای کسانی که نمی دانند، اعتقاد بر این است که Pixel 7a حدود 450-500 دلار قیمت دارد که تقریباً همان قیمت Pixel 6a است. توجه داشته باشید که این اطلاعات هنوز به صورت رسمی تایید نشده است، بنابراین تغییراتی در آنها ایجاد شده است و باید منتظر ماند تا گوگل I/O اطلاعات نهایی را به دست آورد.


دیدگاهتان را بنویسید