ایلان ماسک: به زودی فقط توییت های کاربران تایید شده در بخش درباره توییتر ارائه می شود

توییتر سخت در تلاش است تا کاربران را به خرید اشتراک آبی تشویق کند و در جدیدترین اقدام در این راستا، اعلام شده است که به زودی تنها توییت های کاربران در تب برای شما قرار است حساب تایید شده من دارم علاوه بر این، فقط کاربران Blue Service می توانند در نظرسنجی ها شرکت کنند.

ایلان ماسک، ج یک توییت او در صفحه خود نوشت 15 آوریل (26 آوریل) فقط حساب‌های تایید شده این فرصت را دارند که توییت‌های خود را در برگه درباره شما به شما نشان دهند. مدیر عامل توییتر مدعی است که این روش تنها روش منطقی برای کار با ربات های هوشمند و. با همین منطق، فقط حساب های تایید شده می توانند وارد شوند نظرسنجی ها رای دادن

توییتر کار را برای کاربران فعال غیر آبی سخت‌تر می‌کند

توییتر اخیراً عرضه جهانی سرویس آبی را آغاز کرده و از حذف تیک‌های آبی قدیمی خبر داده است. با این تصمیم که قرار است از 12 آوریل اجرایی شود، حساب‌های تایید شده به معنای حساب‌هایی است که سرویس آبی یا حساب‌های دولتی و شرکتی را خریداری کرده‌اند که با چک مارک‌های خاکستری یا طلایی تایید شده‌اند.

اگرچه ایلان ماسک می گوید که این تغییرات مشکل ربات های این شبکه اجتماعی را حل می کند، اما حذف سیستم تیک آبی قدیمی کمکی به این مشکل نمی کند. در واقع سیستم تایید قبلی کاربران را ملزم می کرد که عکس شناسه توییتر خود را ارسال کنند، اما برای خرید سرویس Blue فقط به یک شماره تلفن نیاز دارید. بنابراین حتی ربات ها نیز می توانند این سرویس را خریداری کنند.

مالک فعلی توییتر چند روز پیش گفته بود که ارزش این شبکه اجتماعی تقریبا به نصف رسیده و به 20 میلیارد دلار رسیده است. از این رو شاید دور از ذهن نباشد که وی برای ترغیب کاربران به خرید حق اشتراک این شرکت و کسب درآمد برای شرکت خود، به هر روشی دست یابد.

منبع: آخرین خبر

  استفاده از یک کامپیوتر قدرتمند در حالت Path Tracing Cyberpunk 2077 توصیه می شود

دیدگاهتان را بنویسید