بازگشت به دنیای موزیکال و سرگرم کننده ترول ها در اولین تریلر انیمیشن Trolls 3

Universal و DreamWorks اولین تریلر رسمی از Trolls Band Together را منتشر کردند که در آن شاهد ماجراجویی جدید ترول های بامزه هستیم.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تریلر انیمیشن Trolls Band Together منتشر شد. امروز یونیورسال پیکچرز و دریم ورکس اولین تریلر از Trolls 3 را منتشر کردند که طی آن شاهد تصاویر زیادی از اتفاقات این انیمیشن هستیم. پس از دو قسمت از تبدیل شدن به بهترین دوستان، پاپی و برانچ در شرف ازدواج در گروه Trolls Band Together هستند، اما پاپی رازی را از برانچ می‌آموزد.

برانچ زمانی به همراه چهار برادرش فلوید، جان دوری، اسپروس و کلی عضو یک گروه پسر بود. BroZone زمانی منحل شد که برانچ هنوز کودک بود و برادرانش از هم جدا شدند و برانچ از آن زمان آنها را ندیده است. اما زمانی که استعداد موسیقی فلوید برادر برانچ توسط دو خواننده پاپ ربوده می شود، برانچ و پاپی سفری احساسی و خطرناک را آغاز می کنند تا برادران را دوباره متحد کنند تا فلوید را از سرنوشتی بدتر از گمنامی فرهنگ پاپ نجات دهند. در زیر می توانید اولین تریلر انیمیشن Trolls Band Together را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

علاوه بر تریلر، اولین پوستر انیمیشن Trolls Band Together نیز منتشر شده است که در ادامه مشاهده می کنید:

اولین پوستر انیمیشن Trolls Band Together

آنا کندریک، جاستین تیمبرلیک، کامیلا کابلو، امی شومر، دیوید دیگز، کید کادی، اندرو رانلز، تروی سیوان، روپاول، زوسیا مامیت، زوئی دشانل، کریستوفر مینتز-پلس، کارولین جلت، اینو جاوو، اندرسون نایر کون، فونچس و کینان تامسون، از جمله بازیگرانی هستند که به عنوان صداپیشه در انیمیشن Trolls Band Together ظاهر شدند. والت دورن کارگردانی Trolls 3 را بر عهده دارد.

  نصر تهران از وزیر ارتباطات خواست فهرست فعالان فناوری اطلاعات خواستار اینترنت طبقاتی را اعلام کند

انیمیشن Trolls Band Together در تاریخ 17 نوامبر 2023 (26 نوامبر 1402) وارد سینماها می شود.

دیدگاهتان را بنویسید