بازیگر خانواده اژدها به فصل جدید سریال Daredevil می پیوندد

اخیراً بازیگر دیگری نیز به جمع بازیگران پیوسته است در زمان تولید سریال Daredevil: Born Again برای گسترش بازیگران اضافه شد.

مقاله مرتبط:

  • معرفی فیلم ها و سریال های آینده دنیای سینمایی مارول (2023). به ترتیب زمان پخش

مدتی است که فیلمبرداری و تولید سریال Daredevil: Born Again و آغاز شده است در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونبازیگر دیگری به جمع بازیگران فصل جدید سریال Daredevil اضافه شد. ددلاین گزارش داد که آرتی فروشان بازیگر سریال House of Dragons پس از توافق با مارول استودیو به فصل جدید سریال Daredevil اضافه شده است. انتظار نمی رود که او نقش اصلی را در Daredevil: Born Again بازی کند، اما اطلاعاتی در مورد نقش او در دسترس نیست. در هر صورت، او در تصاویر لو رفته از پشت صحنه سریال با وینسنت دن آفریو دیده شد.

آرتی فروشان در نقش سر کارل کوری در خانه اژدها

آرتی سلرز بیشتر برای بازی در نقش سر کارل کوری در دو قسمت House of the Dragon و همچنین در 13 قسمت Carnival Row و دو قسمت از Knightfall ظاهر شد. چارلی کاکس در نقش مت مرداک با نام مستعار دردویل، وینسنت دن آفریو با بازی در نقش ویلسون فیسک، با نام مستعار Kingpin و جان برنتال آنها به عنوان قلعه فرانک با نام مستعار The Punisher در Daredevil: Born Again بازگشتند.

علاوه بر فروشندگان، مایکل گاندولفینی، مارگاریتا لیویوا، ساندرین هولت، نیکی میشل جیمز و مایکل گوستن بازیگران جدید دیگری نیز هستند که در سریال Daredevil به ایفای نقش خواهند پرداخت. مایکل کوستا که کارگردانی قسمت آزمایشی Dexter and Homeland بود، اولین قسمت سریال Daredevil: Born Again را کارگردانی کرد و احتمالا قسمت های بیشتری از این مجموعه را کارگردانی خواهد کرد.

  فیلم Black Panther 2 قرار بود داستانی در مورد رابطه پدر و پسر باشد

Daredevil: Born Again در 18 قسمت و در سال 2024 در شبکه دیزنی پلاس تولید می شود که قرار است ادامه معنوی سریال Daredevil نتفلیکس باشد که پس از سه فصل کنسل شد. مت کرمان و کریس اورد، نویسندگان سریال های Covert Affairs، سری Containment و The Brave به عنوان سرپرست تیم نویسندگی و تهیه کننده اجرایی سریال Daredevil حضور دارند.

دیدگاهتان را بنویسید