با گذراندن زمان در CS:GO شانس خود را برای شرکت در نسخه ی نمایشی Counter-Strike 2 افزایش نمی دهید.

ولوو اعلام کرده است زمانی که یک فرد قبل از عرضه نسخه آزمایشی Counter-Strike 2 بازی CS:GO را انجام می دهد، این شانس را به او می دهد تا نسخه آزمایشی بازی جدید را تجربه کند.

بازی Counter-Strike 2 به تازگی معرفی شد و بتای محدود آن هفته گذشته راه اندازی شد. فقط تعداد کمی از بازیکنان مجاز به شرکت در این آزمایش بودند. اما با نزدیک شدن به انتشار بازی در ماه های آینده، تعداد بازیکنان افزایش می یابد. افرادی که به این نسخه دعوت شده اند، این دعوت را در Counter-Strike: Global Offensive دریافت خواهند کرد.

اما اگر می خواهید به این آزمایش دعوت شوید و بنابراین در بازی اول وقت بگذارید و هیچ کاری انجام ندهید، این تصمیم بی معنی است. Velo در توییتر اعلام کرد: “اتلاف وقت در سرورهای رسمی خواستگاری CS:GO شانس شما را برای ورود به تست محدود CS2 افزایش نمی دهد.” “زمان بازی قبل از شروع آزمایش محدود مهم است.”

شاید بتوانید نسخه آزمایشی Counter-Strike 2 را دریافت کنید یکی از دلایلی است که بازی CS: GO به بیش از 1.5 میلیون بازیکن به طور همزمان پس از معرفی قسمت جدید این بازی. لازم به ذکر است که نسخه آزمایشی Counter Strike 2 در حال حاضر تنها دارای دو حالت Unranked Competitive و Deathmatch است که می توان آن ها را در نقشه Dust2 تجربه کرد. با انتشار حالت های بیشتر در آینده، ویژگی ها و نقشه های بیشتری منتشر خواهد شد.

بازی Counter-Strike 2 تابستان امسال برای رایانه های شخصی منتشر می شود. این بازی یک ارتقا رایگان از بازی فعلی است و لیست آیتم های بازیکنان نیز به نسخه جدید منتقل می شود.

  گلکسی زد فولد 5 و زد فلیپ 5 بهترین های اندروید می شوند؟!

دیدگاهتان را بنویسید