بلیزارد قصد دارد رویدادهای کراس اوور بیشتری را در Overwatch 2 ارائه دهد

به گفته آرون کلر، کارگردان بازی Overwatch 2، بازیکنان می توانند انتظار رویدادهای کراس اوور بیشتری را در آینده داشته باشند.

با عرضه رایگان بازی Overwatch 2، بدیهی است که بلیزارد به سمت ارائه یک سرویس زنده برای پشتیبانی از آن حرکت خواهد کرد. یکی از بهترین نمونه کارهای خدمات محور و رایگان، بازی Fortnite است که به طور مرتب محتوای جدید و رویدادهای متقاطع را در اختیار بازیکنان قرار می دهد. با پیروی از این روش، بلیزارد در فصل سوم بازی Overwatch 2 یک رویداد متقاطع با سری One Punch Man نیز برگزار کرد و با استقبال خوبی از سوی بازیکنان مواجه شد.

به گفته کارگردان بازی، تیم پشتیبانی در ابتدا در مورد ارائه یک رویداد متقاطع مطمئن نبودند، اما اکنون نتیجه موفقیت آمیز بوده و آنها قصد دارند در سال جاری چنین رویدادهای بیشتری را برگزار کنند. آرون کلر در یک پست وبلاگ نوشت:

همه ما واکنش و هیجان شما را برای کراس اوور One-Punch Man دوست داشتیم و از آن قدردانی کردیم. صادقانه بگویم، ما کمی نگران بودیم که دنیای دیگری حتی آنقدر جذاب باشد [وان پانچ من] با دنیای Overwatch ترکیب شوید. هنگامی که ما برای اولین بار این کراس اوور را معرفی کردیم، با بازیکنان در مورد ارزش های خود و نحوه برخورد ما با رویدادهایی مانند این صحبت کردیم و به نظر می رسید که آنها با ما موافق بودند. محبوبیت این رویداد به ما اعتماد به نفس کافی برای کراس اوورهای بیشتر داد و امیدواریم امسال حداقل یک کراس اوور بزرگ دیگر را ارائه کنیم.”

  ساخت آینه های مقاوم در برابر رطوبت با روکش های نانومتری

شخصیت ردیاب در بازی Overwatch 2

از طرفی مشکلی که همچنان در بازی Overwatch 2 باقی مانده، اعتراض بازیکنان به سیستم پاداش است; در واقع بازیکنان پاداش های این بازی را کافی در نظر نمی گیرند. در همین رابطه مدیر بازی در وبلاگ خود توضیح داد که تیم با اقدامات مناسب به دنبال حل این مشکل است:

«رویدادها معمولاً شامل پوسته‌هایی به عنوان جوایز می‌شوند که بازیکنان می‌توانند کسب کنند. ما همچنین اعتباراتی را به Battle Pass اضافه کرده‌ایم که به بازیکنان امکان می‌دهد تقریباً تمام پوسته‌ها را در رویداد اصلی Overwatch خریداری کنند. ما همچنین میزان امتیازهای کسب شده از هر چالش را به میزان قابل توجهی افزایش داده ایم تا با تلاش مورد نیاز مطابقت داشته باشیم.”

به نظر می رسد که تیم پشتیبانی Overwatch 2 در حال کار بر روی بازیابی سیستم On Fire در موتور جدید است و قصد دارد تغییراتی در تجربه بازی ایجاد کند تا طیف وسیع تری از سرگرمی را به بازیکنان ارائه دهد. کلر همچنین خاطرنشان کرد که یک سیستم قهرمان و پیشرفت بازیکن بسیار بزرگتر در دست ساخت است که بازیکنان امیدوارند تا پایان سال جاری به بازی اضافه شود.

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ آن را با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید