تریلر فیلم Crime Boss: Rockay City منتشر شد

استودیو InGame و 505 Games با انتشار یک تریلر جدید، آغاز به کار Crime Boss: Rockay City را جشن گرفتند.

با توجه به راه اندازی Crime Boss: Rockay City، استودیوی InGame تریلر معرفی خود را منتشر کرده است که در آن شاهد صحنه های اکشن تیراندازی و بازیگران معروف داستان هستیم.

همانطور که در گذشته اعلام شده بود و می توانیم در این تریلر جدید ببینیم، وظیفه ایفای نقش شخصیت های بازی Crime Boss: Rockay City توسط افراد سرشناسی مانند مایکل مدسون، دنی گلاور، دنی ترجو، دامیون پواتیه، بستنی وانیلی، مایکل روکر و چاک نوریس بود همچنین در ادامه تریلر می توان نگاهی دقیق به حالت های مختلف این بازی ویدیویی داشت که شامل کمپین، پخش سریع و کوآپ می شود.

Crime Boss: Rockay City به عنوان یک تیرانداز اول شخص با تمرکز بر همکاری گروهی و همکاری که در آن بازیکنان باید در ماموریت های مختلف جنایی و دزدی شرکت کنند، توسعه یافته است. تا بالاخره رئیس مافیای شهر شود. گیم پلی این بازی بیشتر بر روی تیراندازی و اکشن زیاد تمرکز دارد. البته در برخی شرایط می توان از مخفی کاری استفاده کرد.

Crime Boss: Rockay City در حال حاضر برای بازیکنان رایانه شخصی از طریق فروشگاه Epic Games در دسترس است و تا ژوئن 2024 بر روی Steam منتشر نخواهد شد. همچنین، کنسول های نسل نهم سونی و مایکروسافت برای تجربه آن باید تا ژوئن 2023 صبر کنند.

دانلود ویدیو آپارات

نظر شما در مورد اخبار بازی چیست؟ آن را با ما به اشتراک بگذارید.

  Redmi Note 11 و Note 11S معرفی شدند

دیدگاهتان را بنویسید