تریلر گیم پلی جدید Zelda: Tears of Kingdom بر روی مهارت های جدید لینک متمرکز شده است

همانطور که نینتندو وعده داده بود، دقایقی پیش تریلر گیم پلی 10 دقیقه ای The Legend of Zelda: Tears of Kingdom در دسترس قرار گرفت.

بازی The Legend of Zelda: Tears of Kingdom را می توان یکی از موردانتظارترین بازی های سال 2023 به خصوص برای کاربران نینتندو سوییچ دانست، از زمانی که امروز معرفی شد، اطلاعات زیادی در مورد آن ارائه نشده است، اما اخیرا نینتندو اعلام کرده است که روز سه شنبه و ساعت 17:30 به وقت ایران گیم پلی جدیدی از این بازی را به نمایش می گذارد. گیم پلی که باید در 10 دقیقه اطلاعات جدیدی از دنیای Tears of Kingdom در اختیار مخاطب قرار دهد.

در جریان تریلر منتشر شده مشخص شد که ساخت بازی به پایان رسیده و به اصطلاح Tears of Kingdom Gold منتشر شده است. داستان بازی در سرزمین Hyrule روایت می شود، اما ما تغییرات مختلفی را اعمال کرده ایم تا کاربران نسخه قبلی تجربه جدیدی داشته باشند. علاوه بر این، بازی دارای محیطی به نام جزیره آسمان است که جزایری در آسمان را نشان می دهد. لینک به لطف مهارت جدید خود می تواند به این محیط ها سفر کند.

کاربران همچنین می توانند با برداشتن آیتم های مختلف و استفاده از مهارت Fuse آیتم ها را ترکیب کرده و سلاح های مختلفی بسازند. به عنوان مثال، ترکیب چشم به دست آمده از کشتن هیولاها با تیرهای خود به شما این امکان را می دهد که به راحتی پرندگان را با کمان خود شکار کنید.

می توانید تریلر منتشر شده توسط زومجی را تماشا کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید. The Legend of Zelda: Tears of Kingdom در تاریخ 12 می به طور انحصاری برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

  Moto Razer 2022 رونمایی شد. رقیب مستقیم Z Flip 4 با پیشرفت های عمده وارد شد

دانلود از آپارات

دیدگاهتان را بنویسید