دنیای جذاب Final Fantasy 16 را در تریلر جدید این بازی به نمایش بگذارید

اسکوئر انیکس تایید کرده است که Final Fantasy 16 با سرعت 60 فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد در حالت عملکرد PS5، تریلر جدیدی از گیم پلی آن در PAX East 2023 در معرض قرار گرفت

Final Fantasy XVI یکی از نکات برجسته PAX East 2023 بود که جزئیات بیشتری را در مورد دنیای Valisthea به طرفداران نشان داد. اما در حین نمایش تریلر جدیدی از این بازی، سازندگان Square Enix به سوالاتی از طرفداران و رسانه های مختلف پاسخ دادند و در نتیجه اطلاعات بیشتری در مورد نحوه اجرای بازی بر روی کنسول PS5 بدست آمد.

اما ابتدا می‌توانید تریلر جدید Final Fantasy 16 را در زیر مشاهده کنید:

دانلود از آپارات

هدف اصلی این ویدیو نمایش صحنه های مختلف دنیای Valisthea است که بازیکنان در طول ماجراجویی های خود با آن مواجه خواهند شد و در نگاه اول عملکرد بی عیب و نقص جهت هنری بازی را نشان می دهد.

اما همانطور که گفته شد، در این بین به جنبه های فنی این بازی نیز اشاره هایی شده است که از جمله آنها باید اشاره کرد که Final Fantasy 16 دارای دو حالت گرافیکی و حالت «پرفورمنس» است تا روان ترین تجربه ممکن را برای کاربران تضمین کند. حالت اول گرافیک بازی را تا حد زیادی بهبود می بخشد و وضوح 4K با نرخ فریم 30 را برای بازی به ارمغان می آورد. در حالی که حالت دیگر بر روی عملکرد بازی و احتمالا در حالت 60 فریم بر ثانیه و 1440p تمرکز دارد. برآورده خواهد شد.

اسکوئر انیکس تصمیم گرفت که این بازی را به عنوان یک جهان باز طراحی نکند و در عوض مجموعه وسیعی از سطوح sandbox را برای محیط بازی در نظر بگیرد. با توجه به توضیحات تیم سازندگان این بازی، جنبه مثبت و برتری این رویکرد باعث می شود که توسعه دهندگان فرصت بیشتری برای ایجاد دنیای زنده هر یک از این مکان ها داشته باشند و این نکته کاملاً از تریلر که نشان دادند

  رونمایی از طرح ساخت کنسول بازی برای سگ ها

Final Fantasy 16 در تاریخ 22 ژوئن (1 ژوئیه) برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید