دوستی آب و آتش در تریلر رسمی انیمیشن جدید پیکسار و دیزنی به نام Elemental

تریلر جدید و رسمی پیکسار و والت دیزنی آنها انیمیشن Elemental را منتشر کردند که در آن تصاویر زیادی از این انیمیشن مورد انتظار می بینیم.

طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیونتریلر جدیدی از انیمیشن Elemental منتشر شد. پیکسار و والت دیزنی امروز تریلر جدید و رسمی انیمیشن Elemental را منتشر کردند که در آن شاهد صحنه های متعددی از آشنایی امبر و وید تا تفاوت های فرهنگی در دنیای انیمیشن جدید پیکسار و شهر المنتال هستیم. تمرکز تریلر روی چهار عنصر مختلف است که در آن ماجراجویی جذابی در دنیای زیبا و خنده دار انیمیشن Elemental داریم و در ادامه می توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

همچنین پیکسار و دیزنی چهار پوستر شخصیت از انیمیشن Elemental منتشر کرده اند که در آن ها شاهد شخصیت های Amber، Wade، Gale و Claude هستیم که در زیر می توانید آن پوسترها را مشاهده کنید:

پیتر سینکارگردان انیمیشن دایناسور خوب، کارگردانی انیمیشن Elemental و دنیس ریم او همچنین به عنوان تهیه کننده در این انیمیشن اصلی خدمت خواهد کرد. جان هوبرگ، کت لیکل و برندا شاه مسئولیت نوشتن انیمیشن Elemental را بر عهده داشتند. انیمیشن Elemental داستان و ماجراهای یک زوج غیرعادی به نام امبر و وید را دنبال می کند که در شهری زندگی می کنند که ساکنان آن از آتش، آب، خاک و هوا تشکیل شده اند.

این زوج متشکل از یک زن جوان آتشین و یک مرد آبکی و بسیار آرام، در شرف کشف یک واقعیت اساسی هستند و آن وجه اشتراک آنهاست. Elemental با الهام از دوران کودکی پیتر سون در نیویورک ساخته شده است. مامودو آتی صدای شخصیت وید و لیا لوئیس آنها صداپیشگی شخصیت امبر در انیمیشن Elemental را انجام می دهند. رونی دل کارمن، شیلا اومی، وندی مک‌لندون کاوی، کاترین اوهارا، جو پرت و میسون ورتیمر دیگر صداپیشگان انیمیشن جدید پیکسار هستند.

  ماجراجویی کهکشانی کاپیتان مارول در اولین تریلر The Marvels

انیمیشن Elemental برای اکران در 16 ژوئن، مصادف با هفته روز پدر، برنامه ریزی شده است. پیکسار همچنین تایید کرد که توماس نیومن، آهنگساز 15 بار نامزد جایزه اسکار WALL·E و Skyfall، مسئول ساخت موسیقی متن Elemental است.

دیدگاهتان را بنویسید