مت دیمون تایید کرد که اوپنهایمر نولان تقریباً سه ساعت طول می کشد

در هفته‌های اخیر، چندین منبع ادعا کرده‌اند که اوپنهایمر طولانی‌ترین فیلم کارگردانی شده کریستوفر نولان تا به امروز است. مت دیمون اخیرا گفته است که این فیلم حدودا سه ساعت است.

در اخبار اخیر سینما و تلویزیون گزارش شده است که مت دیمون اوپنهایمر فیلم را دیده است و تایید می کند که حدودا سه ساعت طول می کشد. او به عنوان یکی از بازیگران کار جدید کریستوفر نولاناخیراً در مصاحبه ای با رسانه ورایتی کمی در مورد این اثر صحبت کرده است:

سه ساعت است و فوق العاده است. کیلین شگفت انگیز است. این همه چیزی است که شما می خواهید باشد. فکر کنم حدود سه ساعت طول بکشه. خیلی سریع پیش رفت و عالی است.”

کیلیان مورفی در نقش جولیوس رابرت اوپنهایمر، پدر بمب اتمی، در اوپنهایمر به نویسندگی و کارگردانی کریستوفر نولان.

چند هفته پیش یکی از اعضای تیم رسانه ای Esquire اظهار داشت که شایعه ای شنیده است که فیلم اوپنهایمر 3 ساعته است که در صورت صحت، آن را به طولانی ترین فیلم کارگردانی کریستوفر نولان تبدیل می کند. این شایعه زمانی بیشتر به واقعیت تبدیل شد که یک رسانه معتبر Puck در گزارش اختصاصی خود در روزهای اخیر آن را واقعی دانست. حالا مت دیمون هم می گوید که تماشای فیلم اوپنهایمر تقریبا 3 ساعت زمان می برد.

Interstellar با ۱۶۹ دقیقه به عنوان طولانی‌ترین اثر کریستوفر نولان در مقام کارگردان قبل از اوپنهایمر شناخته می‌شود. جالب به نظر می رسد که مت دیمون یکی از بازیگران مکمل این فیلم بوده است.

باید منتظر ماند تا یونیورسال پیکچرز مدت زمان دقیق فیلم اوپنهایمر را اعلام کند تا ببینیم آیا این اثر واقعا طولانی‌ترین فیلم نولان تا به امروز است یا خیر.

  انتشار ویژگی درخواستی طرفداران در آپدیت پنج ساله Far Cry 5

فیلمی درباره اوپنهایمر با مشارکت کیلیان مورفی او به عنوان جولیوس رابرت اوپنهایمر، روایتگر داستان واقعی زندگی پدر بمب هسته ای است. این اثر در تاریخ 21 جولای (30 تیر) منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید