محتوای جدید به‌روزرسانی‌شده Company of Heroes 3 در تریلر جدید منتشر شد

Relic Entertainment تریلر جدیدی را منتشر کرده است که محتوای آپدیت اصلی بعدی بازی Company of Heroes 3 را به نمایش می گذارد.

در اخبار اخیر، استودیو Relic اولین جزئیات یک آپدیت بزرگ برای بازی استراتژیک Company of Heroes 3 را با بازیکنان به اشتراک گذاشته است. به گفته سازنده، آپدیت بعدی با عنوان Operation Sapphire Jackal از امروز در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت. بزرگترین ویژگی اصلی آپدیت Operation Sapphire Jackal اضافه شدن چالش های هفتگی و روزانه برای بازیکنان است. علاوه بر این، این آپدیت آیتم های تزئینی و سفارشی سازی متنوعی را به بازی اضافه می کند.

چالش های جدید اضافه شده به Company of Heroes 3 را می توان از طریق نبردهای تک نفره، چند نفره یا کوآپ تکمیل کرد. به نظر نمی رسد اجرای آنها برای بازیکنان چالش چندانی باشد. به عنوان مثال، در یکی از چالش ها، بازیکنان وظیفه دارند 50 وسیله نقلیه جنگی را با یک اسلحه ضد تانک از بین ببرند یا برای یک پیاده نظام خاص، تعداد معینی رتبه های جانباز را به دست آورند.

آیتم های سفارشی جدید اضافه شده به بازی ترکیبی از محتوای رایگان و ممتاز است که بازیکنان می توانند با پول واقعی خریداری کنند. بنابراین آنها می توانند از آنها برای سفارشی کردن ظاهر واحدهای رزمی خود برای نبردهای تک نفره یا چند نفره استفاده کنند.

دانلود ویدیو آپارات

Company of Heroes 3 هم اکنون برای رایانه های شخصی و اواخر امسال برای کنسول های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس در دسترس است. Xbox Series S منتشر خواهد شد.

  گوشی گیمینگ Lenovo Ligen Y90 در اولین روز سال 2022 معرفی می شود

می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید