کشف پوشه بسته الحاقی Separate Ways در بازسازی Resident Evil 4 توسط dataminer

یک داده کاوی به نام Gosetsu شواهد بیشتری از انتشار بسته الحاقی Separate Ways برای Resident Evil 4 Remake پیدا کرده است.

در میان جدیدترین اخبار بازی، متوجه شدیم که یک داده‌کاوی در فایل‌های بازی Resident Evil 4 Remake شواهد جدیدی در مورد کار Capcom در بسته الحاقی Separate Ways کشف کرده است.

دیتامینر به نام Gosetsu پوشه ای به نام The Another Order در فایل های بازی Resident Evil 4 Remake پیدا کرد که نام ژاپنی بسته الحاقی Separate Ways است. علاوه بر این، فایل‌های حالت The Mercenaries و دموی Chainsaw نیز در فایل‌های بازی یافت شد که اولی به عنوان بسته الحاقی رایگان در ماه آوریل منتشر خواهد شد.

بسته الحاقی Separate Ways یک داستان جانبی در Resident Evil 4 است که پس از انتشار نسخه GameCube برای پلتفرم های دیگر منتشر شد. این بسته شامل ایدا وانگ به عنوان یک شخصیت قابل بازی، یک تفنگ، حملات غوغا منحصر به فرد و یک Hookshot برای دسترسی به نقاط مختلف روی نقشه است. در این بسته الحاقی قسمت هایی مانند نبرد در دهکده تغییراتی داشته و جزئیات بیشتری در مورد سهم آیدا وانگ در داستان ارائه شده است.

این اولین بار نیست که شایعاتی در مورد انتشار بسته الحاقی Separate Ways برای RE4 Remake منتشر می شود. Dusk Golem قبلاً ادعا کرده بود که بسته الحاقی Separate Ways یک بسته پولی جداگانه خواهد بود که “جامع تر” از نسخه اصلی است و “احتمالا” در اواخر سال 2023 وارد خواهد شد. Capcom هنوز انتشار این بسته الحاقی را به طور رسمی تأیید نکرده است و ما این کار را انجام نمی دهیم. نمی دانم که آیا طرفداران می توانند این کمپین جانبی را تجربه کنند یا خیر.

  بازگشت بازیگر قدیمی در نقش اره منبت کاری اره مویی در قسمت جدید اره

بازی Resident Evil 4 Remake در 24 مارس (4 آوریل) عرضه شد و هم اکنون بر روی پلتفرم های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس در دسترس است. Xbox Series S و PC قابل تست هستند.

دیدگاهتان را بنویسید