آغاز فیلمبرداری فصل دوم سریال خانواده اژدها با انتشار تصویر اول

HBO با انتشار عکسی از شروع فیلمبرداری و تولید فصل دوم سریال House of the Dragon اعلام شد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونفیلمبرداری و تولید فصل دوم سریال خانه اژدها رسما آغاز شد. شبکه HBO با انتشار عکسی اعلام کرد که فیلمبرداری و تولید فصل دوم سریال خانه اژدها را آغاز کرده است.در عکس منتشر شده شاهد تخت آهنین هستیم.در واقع در این سریال شاهد رقابت بین خانواده تارگرین هستیم. این تاج و تخت را بدست آورید و در فصل در سری دوم House of the Dragon شاهد یک نبرد داخلی بزرگ بین تارگرین ها خواهیم بود:

Iron Throne در پشت صحنه فصل دوم House of the Dragon

مت اسمیت، اما دارسی، اولیویا کوک، ریس ایفانس، استیو توسن، سونویا میزونو، ایو بست، فابیان فرانکل، ایوان میچل و تام گلین کارنی از جمله بازیگرانی هستند که بازگشتشان به فصل دوم خانه اژدها تایید شده است. این اتفاق افتاد که بازگشت سونویا میزونو بازیگر نقش میساریا ملقب به کرم سفید در فصل دوم این سریال با توجه به اتفاقاتی که در فصل اول برای او افتاد ممکن است طرفداران را شگفت زده کند.

همچنین لازم نیست منتظر بازگشت باشید میلی آلکاک که نقش رینیرا تارگرین جوان را بازی می کرد و امیلی کری بازیگر نقش آلیسنت هایتاور جوان در فصل دوم سریال House of Dragons. مثل فصل اول رایان کندالمسئول ساخت سریال House of the Dragon با همکاری جورج آر آر مارتینوستروس خالق جهان در حال کار بر روی این سریال است. وی از آغاز تصویربرداری فصل دوم این سریال ابراز هیجان کرد.

مدتی پیش مشخص شد که فصل دوم سریال House of the Dragon برخلاف برنامه اولیه در 8 قسمت تولید می شود و گفته می شود برخی از محتوای در نظر گرفته شده برای فصل دوم از جمله نبرد بسیار بزرگ، به فصل سوم سریال House of the Dragon منتقل شد و احتمالا این سریال به زودی برای فصل سوم تمدید خواهد شد. همچنین فرصتی برای فیلمبرداری فصل چهارم سریال House of the Dragon فراهم شده است.

  چند نبرد وحشیانه را در تریلر جدید Atomic Heart تماشا کنید

دیدگاهتان را بنویسید