آماده سازی سونی برای ورود قدرتمند به بازار بازی های ابری

طبق آگهی‌های شغلی جدید، سونی ممکن است خود را برای ورود قدرتمند به بازار بازی‌های ابری آماده کند.

پس از مرگ Google Stadia، سونی ممکن است خود را برای ورود قدرتمند به بازار بازی های ابری آماده کند. این شرکت اکنون برای بیش از بیست موقعیت مرتبط با بازی های ابری در پلی استیشن استخدام می کند. همانطور که سونی قصد دارد بازی های کنسول خود را روی هر دستگاهی عرضه کند.

بر اساس یک آگهی استخدام، سونی در گروه فناوری آینده (FTG) استخدام می کند. 22 نفر در حال ایجاد و ارائه یک چشم انداز استراتژیک برای پخش بازی های ابری پلی استیشن هستند. هدف اصلی FTG این است که «انقلاب بازی های ابری را رهبری کند» و «بازی های با کیفیت کنسول را در هر دستگاهی» ارائه دهد. علاوه بر این، این پست شغلی نشان می‌دهد که سونی دیگر با مایکروسافت برای ساخت فناوری ابری خود کار نمی‌کند و در عوض تصمیم گرفته است یک زیرساخت ابری ترکیبی با خدمات وب آمازون بسازد.

این شرکت ژاپنی مدتی است که روی فناوری ابری کار می کند. در اوایل سال 2022، یک پتنت بازی ابری توسط سونی فاش شد و استودیو Haven نیز به دنبال ساخت یک سیستم توسعه بازی ابری است. کنسول دستی جدید سونی با اسم رمز Q Lite نیز بر اساس ویژگی پخش از راه دور در حال توسعه است. اما احتمالاً عرضه این موارد مربوط به بازی ابری مدتی طول خواهد کشید.

  نکات جالبی که قبل از خرید تلویزیون 65 اینچی باید بدانید!

دیدگاهتان را بنویسید