امکان معرفی Mortal Kombat 12 در این هفته

یک گیمر حرفه ای مبارزه ای گفته است که انتظار دارد بازی Mortal Kombat 12 در این هفته رونمایی شود.

حداقل طبق گزارش مالی برادران وارنر، Mortal Kombat 12 در سال 2023 اکران خواهد شد. کشف. این موضوع به طور رسمی توسط استودیو NetherRealm تایید نشده است، اما احتمالاً این وضعیت در اواخر این هفته تغییر خواهد کرد. SonicFox طرفدار بازی‌های فایتینگ اخیراً گفته است که انتظار دارد بازی Mortal Kombat 12 در این هفته رونمایی شود و جف گراب ظاهراً به شوخی گفت: “من فکر می کنم آنها به فضا می روند.”

Jez Corden از Windows Central به آنها پیوست و اعلام کرد: “در سپتامبر”! این تاریخ مصادف با انتشار بازی Starfield است. حتی با فرض اینکه جف گراب و جز کوردن در مورد آن شوخی می کنند، اشاره بیهوده SonicFox به فاش شدن Mortal Kombat 12 این هفته عجیب است. در هر صورت این موضوع به طور رسمی از سوی استودیو Netherworld تایید نشده است و برای انتشار اطلاعات موثق باید زمان بیشتری را منتظر بمانیم.

پلتفرم‌های هدف Mortal Kombat 12 هنوز ناشناخته هستند، اما Warner Bros. دیسکاوری به “راه اندازی جاه طلبانه” بازی اشاره کرد. برادران وارنر دیسکاوری Suicide Squad: Kill the Justice League را در ماه می برای پلتفرم های Xbox Series X عرضه می کند | Xbox Series S، PlayStation 5 و PC برنامه دارند. با این حال، شایعاتی مبنی بر به تاخیر افتادن آن تا اواخر سال 2023 یا حتی 2024 وجود دارد.

  یک اتفاق مرموز در پوستر جدید سریال 1899 اثر جدید سازندگان Dark نمایش داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید