انتشار اولین تریلر سریال The Continental از دنیای جان ویک

شبکه طاووس اولین تیزر تریلر سریال The Continental را منتشر کرد که مقدمه ای برای دنیای جان ویک است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیوناولین تیزر تریلر سریال The Continental منتشر شد. این تریلر تصاویر زیادی را نشان نمی دهد و در آن تصاویر مختصری از دنیای وقایع سریال و هتل معروف کانتیننتال در کنار نمایش آدمکش های مختلفی که قرار است در اتفاقات سریال حضور داشته باشند را می بینیم. وقایع سریال The Continental حدود 40 سال قبل از اتفاقات فیلم های جان ویک رخ می دهد و در ادامه می توانید اولین تریلر این سریال را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

سریال Continental در سه قسمت از یک ساعت تا 90 دقیقه تولید می شود که بر روی شخصیت دوران کودکی وینستون اسکات تمرکز دارد که هتل معروف فیلم های جان ویک را اداره می کند. سریال قاره ای شهریور ماه سال جاری (شهریور یا مهر) از شبکه طاووس پخش می شود اما زمان دقیق تری اعلام نشده است مدتی پیش جان ویک: فیلم فصل 4 به اکران سینما رسیده است، این فیلم اکشن تاکنون بهترین عملکرد را در بین فیلم های جان ویک در بین منتقدان و بینندگان داشته است.

وقایع سریال The Continental در سال 1975 در نیویورک رخ می دهد، جایی که ما شاهد گذشته وینستون اسکات خواهیم بود، کسی که امروز هتلی را اداره می کند که خطرناک ترین جنایتکاران جهان در آن ملاقات می کنند. کالین وودال مانند وینستون اسکات، مل گیبسون، هوبرت پوینت دژور، جسیکا آلین، میشل پرادا، کیت نیونگو، بن رابسون، یومد آدگان، پیتر گرین و جرمی باباز جمله بازیگرانی هستند که در سریال قاره ای حضور داشتند و به ایفای نقش پرداختند.

  شیائومی 12 اولین گوشی مجهز به اسنپدراگون 898 خواهد بود

گرگ کولیج و کرک وارد آنها مسئول ساخت سریال Continental هستند. آلبرت هیوزکارگردان The Book of Eli قسمت اول و سوم را کارگردانی کرد و شارلوت برندستروم کارگردان فیلم The Lord of the Rings: The Rings of Power قسمت دوم سریال The Continental را کارگردانی کرد. همچنین فیلم بالرین با بازی آنا دی آرماس که در واقع اسپین آف مجموعه فیلم های جان ویک است در تاریخ 7 ژوئن 2024 (17 ژوئن 1403) اکران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید