ایلان ماسک 10000 کارت گرافیک برای پروژه هوش مصنوعی توییتر Copy خریداری کرد

با انجام این کار، Insider توضیح می دهد که ماسک “تعهد” خود را به برنامه های هوش مصنوعی توییتر نشان داده است، به ویژه با توجه به این واقعیت که دلیل زیادی برای این شرکت وجود ندارد که کارت های زیادی برای مرکز داده خود داشته باشد. خرید گرافیک

پروژه هوش مصنوعی توییتر

این گزارش توضیح می دهد که این پروژه احتمالا شامل هوش مصنوعی مولد است که بر روی داده های توییتر آموزش داده می شود. با این حال، هنوز مشخص نیست که توییتر چگونه قصد استفاده از آن را دارد. اینسایدر حدس می‌زند که هوش مصنوعی مولد توییتر احتمالاً می‌تواند عملکرد جستجو را افزایش دهد یا حتی به بهبود تجارت تبلیغاتی کمک کند.

ماسک که از منتقدان سرسخت OpenAI، استارت‌آپ ChatGPT است، اخیراً در نامه‌ای سرگشاده به دیگر رهبران فناوری پیوسته و خواستار توسعه 6 ماهه هوش مصنوعی شده است. در یک توییت او درباره OpenAI گفت:

من هنوز گیج هستم که چگونه یک غیرانتفاعی که ۱۰۰ میلیون دلار در آن سرمایه گذاری کردم به یک شرکت ۳۰ میلیارد دلاری تبدیل شد. اگر قانونی است، چرا همه آن را انجام نمی دهند؟»

با این حال، گزارش اخیر Semafor نشان می دهد که دشمنی او با OpenAI ظاهرا شخصی تر است. بر اساس این گزارش، در سال 2018، ماسک به سام آلتمن، یکی از بنیانگذاران OpenAI گفت که گوگل خیلی بهتر از آنها عمل نمی کند و به او پیشنهاد مدیریت شرکت را داد که آلتمن و سایر بنیانگذاران OpenAI آن را رد کردند.

  فرصتی برای معرفی The Sims 5 در ماه آینده

دیدگاهتان را بنویسید