تاریخ رویداد Final Fantasy 16 State of Play اعلام شد

اسکوئر انیکس و سونی بیش از 20 دقیقه از گیم پلی Final Fantasy 16 را در رویداد آتی State of Play نشان خواهند داد.

در حالی که بسیاری از عناوین قابل توجه در سال 2023 در دسترس بازیکنان قرار خواهند گرفت، Final Fantasy 16 نسبت به بسیاری از رقبای خود سر و صدای بیشتری ایجاد کرده است. با نزدیک شدن به انتشار ژوئن Final Fantasy 16، Square Enix در حال نمایش بخش‌های مختلف بازی با تریلرهای جدید است. حال در میان جدیدترین اخبار بازی، متوجه شدیم که به زودی جزئیات بیشتری از این بازی در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

سونی در توییتی جدید اعلام کرد که در ساعت 12:30 بامداد روز جمعه 25 آوریل به وقت ایران رویداد جدیدی را در حالت State of Play برگزار خواهد کرد. این رویداد کاملاً بر روی Final Fantasy 16 متمرکز شده است و بیش از 20 دقیقه گیم پلی از بازی اکشن RPG Square Enix را به نمایش می گذارد. از دنیاهای تاریک فانتزی و نبردهای عظیم و هیجان انگیز گرفته تا نبردهای نفس گیر با موجوداتی قدرتمند و مرگبار به نام Eikon.

بیشتر نمایش‌های قبل از انتشار Final Fantasy 16 به مبارزه اختصاص داده شده بود. بنابراین امیدواریم جزئیات بیشتری در مورد سایر جنبه های بازی مانند جهان و اکتشافات محیطی در اختیار طرفداران قرار گیرد. بازی Final Fantasy 16 قرار است در تاریخ 1 جولای (22 ژوئن) بر روی کنسول پلی استیشن 5 منتشر شود.در گذشته، Square Enix تایید کرده بود که نسخه دمو این بازی تقریبا چند هفته قبل از انتشار Final Fantasy 16 منتشر خواهد شد. .

  این آخر هفته چه چیزی را تماشا کنیم: از هری و تونتو تا گربه خیابانی به نام باب

دانلود ویدیو آپارات

دیدگاهتان را بنویسید