تاریخ عرضه رسمی «شیائومی 13 اولترا» اعلام شد


مورد انتظارترین غول دوربین در دنیای گوشی های هوشمند، شیائومی 13 اولترا، در 18 آوریل به طور رسمی معرفی می شود. شیائومی پیش از این عرضه این گوشی را تایید کرده بود اما امروز بالاخره تاریخ دقیق آن را اعلام کرد.

تصاویر جدید لو رفته از شیائومی 13 اولترا نشان می دهد که یک بار دیگر جزیره بزرگ دوربین گرد را خواهیم دید اما این بار با چهار لنز دوربین مجزا. مطمئنا همکاری شیائومی با کمپانی معروف لایکا تاثیر زیادی در کیفیت دوربین این گوشی خواهد داشت و می تواند یک بار دیگر عنوان بهترین دوربین دنیای موبایل را که اخیرا به Oppo Find X6 Pro رسیده است را از آن خود کند. .

شیائومی 13 اولترا

شیائومی 13 اولترا دارای لنز جدید لایکا Vario-Summicron خواهد بود و با توجه به کتیبه بین لنزها، می توان حدس زد که دوربین اصلی به لنز دیافراگم f/1.8 و دوربین تله فوتو از لنز f/3.0 مجهز باشد. یک فلاش LED دوگانه نیز در سمت چپ جزیره دوربین تعبیه شده است که با رندرهایی که قبلا دیده بودیم کمی متفاوت است.

شیائومی 13 اولترا

در مورد تصاویر رندر شده باید اشاره کنیم که دیروز شاهد انتشار واضح ترین تصاویر تا به حال از شیائومی 13 اولترا بودیم. این تصاویر لبه های صاف گوشی را نشان می دهند، اما لبه های نمایشگر به نظر منحنی 2.5 بعدی هستند. از نظر مشخصات، ما انتظار داریم یک سنسور 1 اینچی سونی IMX989 برای دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی، به همراه یک دوربین 50 مگاپیکسلی فوق عریض و دو دوربین تله فوتو 50 مگاپیکسلی (یکی با لنز پریسکوپ برای زوم و زوم بیشتر). یکی برای عکس های پرتره).

  فیل اسپنسر تصمیم به اخراج کارکنان ایکس باکس را دردناک می داند

شیائومی 13 اولترا

رویداد معرفی شیائومی 13 اولترا برای ساعت 19:00 به وقت چین (14:30 به وقت ایران) برنامه ریزی شده است. علاوه بر این، این یک رویداد جهانی است و بنابراین تاریخ عرضه و قیمت نسخه های بین المللی پرچمدار جدید شیائومی نیز ممکن است در آنجا اعلام شود.


دیدگاهتان را بنویسید