در اولین تریلر سریال پنگوئن از دنیای دی سی، نگاهی اجمالی به دنیای اموات جنایتکار گاتهام داشته باشید.

امروز برادران وارنر اولین تیزر تریلر سریال پنگوئن را منتشر کرد که در آن تصاویری از دنیای اموات جنایتکار شهر گاتهام و دنیای بتمن مت ریوز را می بینیم.

مقاله مرتبط:

  • معرفی فیلم ها و سریال های آینده DC (فصل 1)

مدتی است که فیلمبرداری و تولید سریال پنگوئن در نیویورک آغاز شده است و اکنون در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیوناولین تیزر تریلر سریال پنگوئن منتشر شد. به مناسبت راه اندازی شبکه مکس که در واقع نسخه جدید شبکه اچ بی او مکس است و پس از ادغام با دیسکاوری پلاس، شاهد تصاویر رسمی از وقایع این سریال و همچنین تصاویری از پشت صحنه هستیم. از سری‌هایی که می‌توانید دنیای اموات و جنایتکاران شهر گاتهام را در فیلم بتمن ما مت ریوز مشاهده کنید، همانطور که انتظار می‌رفت سریال پنگوئن بر روی Oswald Cablepot با بازی کالین فارل تمرکز دارد و در زیر می‌توانید تریلر آن را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

سریال پنگوئن بخشی از دنیای بتمن مت ریوز است که مت ریوز به عنوان تهیه کننده اجرایی در آن حضور خواهد داشت. سریال پنگوئن توسط Lauren Lefranc که در Impulse و Agents of SHIELD کار کرده است، تهیه‌کننده اجرایی خواهد بود. این سریال در 8 قسمت تولید و از شبکه HBO Max پخش خواهد شد. مراحل فیلمبرداری و تولید سریال پنگوئن حدود 5 تا 6 ماه به طول خواهد انجامید و کریگ زوبل، کارگردان سریال شکار و مادیان ایست تاون، کارگردانی 2 قسمت اول آن را بر عهده دارد.

کالین فارل در نقش پنگوئن، کریستین میلیوتی در نقش سوفیا فالکون، کلنسی براون در نقش سالواتوره مارونی، رینزی فلیز، مایکل کلی، ددرا اوکانل، شهر آگداشلو، تئو روسی، مایکل زیگان، جیمز مادیو و اسکات کوهن از جمله بازیگران این سریال هستند. پنگوئن حضور دارد و نقش بازی خواهد کرد. همچنین طبق شایعاتی که در سریال پنگوئن منتشر شده است، ممکن است شاهد بازگشت رابرت پتینسون باشیم که نقش بروس وین ملقب به بتمن را بازی می کند.

  شایعه: بازی بعدی استودیو تانگو یک RPG ژاپنی خواهد بود

سریال پنگوئن در سال 2024 از کانال مکس پخش خواهد شد. علاوه بر این، بتمن – قسمت دوم در 3 اکتبر 2025 (11 مهر 1404) منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید