راه اندازی سرویس PC Game Pass در 40 کشور دیگر

سرویس اشتراک PC Game Pass مایکروسافت برای کاربران کشورهای جدید عرضه شده است.

در جدیدترین اخبار بازی مطلع شدیم که مایکروسافت از راه اندازی سرویس PC Game Pass در 40 کشور دیگر خبر داده است. سرویس اشتراک بازی های کامپیوتری پس از ماه فوریه در این کشورها به صورت آزمایشی در دسترس قرار گرفت.

به مناسبت راه اندازی PC Game Pass در این کشورها، مایکروسافت اعلام کرد که کاربران در این مناطق می توانند در طول 3 ماه اول منتظر پیشنهادات ویژه باشند. کاربرانی که به مایکروسافت در تست این سرویس از طریق برنامه Insider کمک می کنند، 2 ماه عضویت رایگان PC Game Pass دریافت خواهند کرد.

این سرویس اشتراک اکنون در آلبانی، الجزایر، بحرین، بولیوی، بوسنی و هرزگوین، بلغارستان، کاستاریکا، کرواسی، قبرس، اکوادور، مصر، السالوادور، استونی، گرجستان، گواتمالا، هندوراس، ایسلند، کویت، لتونی، لیبی در دسترس است. ، لیختن اشتاین، موجود در لیتوانی، لوکزامبورگ، مالت، مولداوی، مونته نگرو، مراکش، نیکاراگوئه، مقدونیه شمالی، عمان، پاناما، پاراگوئه، پرو، قطر، رومانی، صربستان، اسلوونی، تونس، اوکراین و اروگوئه.

از زمان آغاز به کار Game Pass، مایکروسافت تلاش زیادی برای ارائه آثار جدید به کاربران انجام داده است. بخش عمده ای از تحقیقات در حال انجام در مورد خرید اکتیویژن بلیزارد توسط ردموند به این سرویس اشتراک مربوط می شود. سونی حتی در ماه مارس به سازمان CMA نوشت که این بازی از نظر تعداد کاربران بسیار جلوتر از سرویس پلی استیشن پلاس است.

  نسخه ی نمایشی گیم پلی بازی Wo Long: Fallen Dynasty به زودی منتشر می شود

دیدگاهتان را بنویسید