ساخت سریال هری پاتر تایید شد

پس از شایعات و گمانه زنی های مختلف، سرانجام ساخت سریال هری پاتر توسط شبکه مکس تایید شد.

همانطور که قبلا در اخبار سینما و تلویزیون خوانده اید، گزارش هایی مبنی بر ساخت سریال هری پاتر برای HBO Max وجود دارد. منتشر شد و اکنون برادران وارنر. تایید کرده اند که این سریال اقتباسی با جی. کی رولینگ، خالق هری پاتر. به گفته سازندگان، داستان سریال کاملاً مطابق با اتفاقات کتاب خواهد بود. همچنین باید توجه داشته باشیم که بازیگران کاملاً جدید نقش های متفاوتی را در داستان های هری پاتر ایفا خواهند کرد. این سریال قرار است برای یک دهه پخش شود.

دیوید زاسلاو، مدیرعامل برادران وارنر. دیسکاوری، پس از اعلام این خبر گفت: «من و همسرم کتاب‌های هری پاتر را برای هر یک از سه فرزندمان خواندیم. واقعاً چشمگیر است که 10 سال دیگر مردم می توانند هری پاتر را در HBO تماشا کنند.

از زمان آغاز به کار سرویس استریم مکس وارنر، همیشه قصد استفاده از بزرگترین مجموعه فرنچایزهای وارنر برای پخش شبکه ای بوده است. در این رابطه، زاسلاو چندین بار با رولینگ در انگلستان ملاقات کرد. او حتی در جریان جنجال های اخیر پیرامون رولینگ از این نویسنده بریتانیایی حمایت کرد.

پرواز هری پاتر بر فراز هاگوارتز

در همین حال، کیسی بلوز، رئیس و مدیر عامل HBO و Max گفت:

ما از اینکه می‌توانیم یک ماجراجویی جدید هاگوارتز را به طرفداران هدیه کنیم، هیجان‌زده هستیم.» هری پاتر یک پدیده فرهنگی است. وجود عشق و علاقه به دنیای جادویی کاملاً واضح است. با همکاری برادران وارنر. تلویزیون [HBO] و جی. K. Rowling، در این سری جدید از خدمات Max Original، به جزئیات هر کتاب خواهیم پرداخت و طرفداران می توانند سال ها از تماشای آن لذت ببرند.”

  کانال فیلم سینمایی متولد شد

جی. کی رولینگ همچنین در رابطه با ساخت سریال هری پاتر توسط مکس سرویس گفت:

فداکاری و وفاداری مکس به کتاب‌ها برای من مهم است و من بسیار هیجان‌زده هستم که بخشی از اقتباسی باشم که به اندازه یک سریال تلویزیونی طولانی‌مدت عمق و جزییات را می‌دهد.»

Max Service این مجموعه را با همکاری Bronte Film، Warner Brothers، J. کی. رولینگ، نیل بلر، روث کنلی-لتز. دیوید هیمن همچنین در حال مذاکره برای ایفای نقش به عنوان تهیه کننده اجرایی در مجموعه هری پاتر است.

The Wizarding World شامل هفت کتاب پرفروش هری پاتر و تمامی آثار مرتبط با آن دنیا مانند فیلم های هری پاتر، مجموعه جانوران شگفت انگیز، بازی میراث هاگوارتز و غیره است. در کل 600 میلیون نسخه از کتاب های هری پاتر در سراسر جهان فروخته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید